Úterý, 25 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

9 týdnů soustavných přílivů kapitálu značí, že investoři milují Solanu (SOL) více než cokoli jiného: CoinShares

Zdá se, že pokud jde o hromadění podílů v investičních produktech, Solana (SOL) je miláčkem investorů, a to i navzdory poklesům na širším trhu kryptoměn.

Solana za posledních devět týdnů zaznamenala stabilní příliv, zatímco jiné krypto investiční produkty čelily odlivu. Přílivy do tohoto altcoinu dokonce překonaly všechny ostatní altcoiny, včetně Etherea.

Podle CoinShares „nejmilovanější altcoin mezi investory“ zaznamenal od začátku tohoto roku příliv 26 milionů dolarů. Plyne to z týdenní zprávy Digital Asset Fund Flows ze 4. září.

SWIFT na cestě k řešení problému fragmentace aktiv: integrace blockchainu je věrohodnější než CBDC

Mezitím digitální aktiva jako celek čelila sedmitýdenní sérii negativního sentimentu, kdy odešlo z krypto produktů 342 milionů dolarů. Celkově však od začátku roku zůstávají kryptoměnové investiční produkty v kladných číslech na úrovni 165 milionů dolarů.

Kromě Solany se dařilo také Bitcoinu. Král kryptotrhu tak zůstává hlavním tahounem, pokud jde o kryptoměnové investiční produkty. Bitcoin byl kromě SOL jediným kryptoaktivem, které za poslední týden končící pátkem 1. září zaznamenalo příliv investic, a to ve výši 3,8 milionu USD.

Navzdory investicím je Solana aktuálně v hluboké ztrátě oproti svému ATH na hodnotě cca 260 USD. V době přípravy článku se obchoduje více než 90 % pod touto cenou – na úrovni 19,58 USD.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *