Pondělí, 17 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Altseason pravděpodobně začne během několika týdnů, říká bývalý analytik Bloombergu Jamie Coutts

Blíží se mnohými toužebně očekávaná altcoinová sezóna? Analytik Real Vision Jamie Coutts předpovídá, že trh s altcoiny se skutečně připravuje na masivní průlom oproti Bitcoinu (BTC). Zde se podívejte, co aktuálně říkají grafy.

Bývalý analytik Bloombergu říká, že index altcoinové sezóny, který měří ziskovost ostatních digitálních aktiv ve vztahu k největší kryptoměně, by mohl brzy začít signalizovat vzestup altcoinů.

Coutts říká, že historickým signálem začínající alt sezóny je, když je sektor Smart Contract Platform (SCP) v rostoucím trendu, zatímco index alt sezóny rovněž roste, což je znázorněno zelenými šipkami na grafu analytika níže.

Zatímco index alt season zatím nevykazuje růst, projekty SCP již začínají mířit nahoru, uvedl Coutts a nazn ačil, že je dobré mít nakoupené altcoiny ještě před vypuknutím altcoinové sezóny.

Analytik dodává:

Toto je 10x+ období. […]

Na základě toho, kde se nacházíme v kryptoměnovém, prezidentském a co je nejdůležitější, cyklu likvidity, je v nadcházejících týdnech pravděpodobný signál Altseason.

Můžete se to pokusit předstihnout nebo se podívat na aktiva, která již dosahují lepších výsledků, a vsadit na jejich pokračující relativní sílu.

Za takové altcoiny analytik označil například Solanu (SOL), Near Protocol (NEAR) a Toncoin (TON), u kterých bude zajímavé sledovat, jestli skutečně budou nadále překonávat trh, nebo mají v tomto cyklu nejlepší již za sebou.

Na následujícím grafu z Blockchaincenter můžete vidět, že v tuto chvíli může být ještě brzy hovořit o altcoinové sezóně, ale pokud ji chcete předstihnout, je na místě to sledovat.

Další:

Rally na Solaně (SOL) je u konce a blíží se propad na 80 dolarů, plyne z predikce populárního analytika Bluntze

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *