Úterý, 25 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Rally na Solaně (SOL) je u konce a blíží se propad na 80 dolarů, plyne z predikce populárního analytika Bluntze

Špičkový analytik s více než 259 000 sledujícími na X byl dlouhodobě bullish na Solaně, ale nyní říká, že se blíží více než 50% propad ceny altcoinu.

Solana (SOL) podle analytika dokončila pětivlnovou rally. V souladu s teorii Elliottových vln by po dokončení tohoto vzoru mohla nastat hluboká korekce.

Podle tohoto přístupu k technické analýze je možné předpovídat budoucí cenovou akci tím, že sleduje psychologii davu, která se projevuje ve vlnách.

Podle Bluntze graf SOL směřuje k propadům od chvíle, kdy v březnu vypumpoval na své nedávné maximum kolem 210 USD. Když se dnes podíváme na cenu Solany, pohybuje se kolem 167 dolarů, ale analytik uvádí, že se dočkáme méně než poloviny této částky.

Vidíme zde pěkný pětivlnný nárůst na SOL z minim medvědího trhu. Nejen, že vidíme pět nahoru, ale z maxima na páté vlně (210 $) můžeme také vidět pětivlnový pokles a nyní posun o tři vlny nahoru… A teď jsme začali znovu klesat…

Z toho, co analytik uvádí, je zřejmé, že si ještě není 100% jistý tím, co se na grafu objeví, ale začíná to podle něj vypadat tak, že „to skončí makro nižším maximem” na úrovni 188 dolarů.

V rámci případného korekčního downtrendu na Solaně by po nižším maximu přišlo také nižší minimum. Analytik tak očekává propálení lokálního dna minulé korekce pod nějakých 114 dolarů a následný propad někam směrem k 80 USD.

Zajímavé je načasování, protože, na rozdíl od Solany, řada jiných altcoinů teprve čeká na výraznější růst a podle řady predikcí se začíná schylovat k altcoinové sezóně. Ta by pak v souladu s předchozími cykly mohla nastat, pokud se Bitcoinu podaří začít výrazně stoupat nad své historické maximum.

Další:

Americká sněmovna schválila zákon zakazující centrální bance (FED) zavádět svou digitální měnu (CBDC)

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *