Pondělí, 15 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Ekonom Henrik Zeberg říká, že cenu Bitcoinu (BTC) dělí pouhé dny od dalšího velkého pohybu nahoru

Růst Bitcoinu predikuje makro stratég Henrik Zeberg, který říká, že dojde k velkému pohybu ceny největší kryptoměny každým dnem. V závěru roku však stále očekává start recese.

V novém rozhovoru na kanálu Bloor Street Capital na YouTube Henrik Zeberg uvedl, že Bitcoin by mohl do třetího čtvrtletí roku stoupnout o více než 65 % ze své současné hodnoty:

V lednu jsem predikoval 110 000 až 115 000 dolarů na bitcoinech a toho se držím. Myslím, že jsme hodiny nebo dny od toho, aby se opět začal velký pohyb. 20. května jsme zaznamenali velký pohyb, o kterém soudím, že to byl jen začátek. Nyní několik dní konsolidujeme a myslím, že v polovině června zažijeme velmi, velmi velký pohyb, ale vzestupný trend s konsolidacemi, poklesy…

Srpen až říjen – řekl bych, že toto je časová osa [vrcholu]. Jde ale spíše o úrovně, které potřebuji vidět. Potřebuji vidět růst Bitcoinu nad 105 000 USD, 110 000 USD a pak potřebuji vidět S&P kolem 6 000. Pak se začnu víc bát. Toto jsou úrovně. Časová osa – Q3.

Ekonom nadále očekává ekonomickou recesi v USA na konci roku 2024, v souladu s dříve vydanou predikcí.

Moje časová osa je prozatím taková, že recese pravděpodobně nastane ve čtvrtém čtvrtletí tohoto roku, může to být říjen, listopad i prosinec. A myslím, že akciový trh dosáhne vrcholu dva měsíce před tím…

To je můj nejlepší odhad na základě toho, co vidím. Nic nenahrává tomu, že by došlo k zažehnání. Na různých aktivech začínáme vidět, jak se objevují slabiny. Začínáme vidět slabost v Evropě. Začínáme vidět slabost v Asii v Nikkei, v Nifty také. Takže si myslím, že uvidíte vrchol na akciovém trhu v Asii a Evropě, než se objeví v USA, a uvidíte rotaci kapitálu z Evropy a Asie do USA.

Proto nejsem býčí napříč všemi trhy. V tomto bodě jsem optimistický vůči americkému trhu. Jsem bullish na small caps, protože si také myslím, že až se dostaneme do závěrečné fáze tohoto obchodního cyklu, dojde k rotaci od velkých společností k malým společnostem.

Další:

Ve věku 18 let zemřela psí meme ikona: Shiba Inu Kabosu si jako tvář Dogecoinu získala srdce milionů lidí

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *