Úterý, 25 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Po více než roce čekání Ledger začal posílat hardwarovou kryptoměnovou peněženku Ledger Stax zákazníkům

Po výrazném zpoždění oproti původnímu datumu vydání Ledger začal dodávat svou novou hardwarovou peněženku Ledger Stax zákazníkům, kteří si ji předobjednali před více než rokem,

Ian Rogers, ředitel pro zkušenosti z Ledgeru, řekl, že čas navíc výrobci kryptoměnových peněženek umožnil operační systém „vylepšit o více funkcí.“

Zatímco první zákazníci se nové hardwrové peněženky dočkali až nyní, představena byla již 6. prosince 2022. Ledger tehdy na své web3 vývojářské události Ledger Op3n odhalil, že se na nové peněžence spojil s Tonym Fadellem, tvůrcem iPodu, a tomu odpovídal i povedený design Stax.

Stax měl původně vyjít v březnu 2023, ale údajně narazil na výrobní problémy a došlo tak ke zpoždění vyřízení předobjednávek. To se nakonec protáhlo o více než rok.

Čtrnáct měsíců po původním datu vydání společnost v tiskové zprávě oznámila, že nyní konečně začala dodávat Ledger Stax zákazníkům, kteří si peněženku předobjednali.

Když se snažíte vybudovat světová prvenství, vždy se vyskytnou výzvy. Bylo to dlouhé a obtížné, ale s odolností jsme naplnili vizi Ledger Stax, jak jsme ji představili na Ledger Op3n v prosinci 2022, uvedl Rogers.

Peněženka v tuto chvíli není k dispozici pro nové objednávky, přičemž na webu Ledger uvádí, že bude slkadem brzy. Podle Rogerse zařízení dodají ve stavu verze 1.4, o kterém tvrdí, že je propracovanější než jiná nová zařízení, která se běžně spouštějí ve stavu 0.9.

Další:

Spojené státy se nesmí spokojit s „druhým místem“ v kryptoprůmyslu, říká kryptopřátelský Donald Trump

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *