Úterý, 25 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Spojené státy se nesmí spokojit s „druhým místem“ v kryptoprůmyslu, říká kryptopřátelský Donald Trump

Donald Trump opět změnil svou rétoriku směrem ke kryptoměnám. Nyní je kandidát na prezidenta USA ještě více nakloněn digiálním aktivům a tvrdí, že je „velmi otevřený“ vůči „všem věcem souvisejícím s tímto novým a rozvíjejícím se průmyslem.“

Bývalý prezident USA, který chce být znovu zvolen, říká, že se Spojené státy nesmí spokojit s ničím jiným než s nejvyšším místem v kryptoměnovém průmyslu.

„Naše země musí být lídrem v této oblasti, neexistuje žádné druhé místo,“ uvedl Trump v příspěvku na Truth Social – platformě sociálních médií vlastněné společností Trump Media and Technology Group.

Jsem velmi pozitivní a otevřený vůči kryptoměnovým společnostem a všem věcem souvisejícím s tímto novým a rozvíjejícím se průmyslem.

Na druhou stranu, křivák Joe Biden, nejhorší prezident v historii naší země, chce, aby zemřely pomalou a bolestivou smrtí. To se za mě nikdy nestane!

Ačkoli někteří poukázali na neplnění předvolebních slibů, mnozí krypto investoři věří, že by zvolení Trumpa prezidentem USA znamenalo lepší zacházení s kryptosektorem v USA a potenciálně i zastavení některých žalob SEC proti kryptosektoru, jako jsou burzy Binance a Coinbase.

21. května oficiální kampaň Trump 2024 uvedla, že spustila stránku pro získávání finančních prostředků pro způsobilé osoby, které mohou darovat v kryptoměnách pomocí produktu Coinbase Commerce, a to v BTC, ETH, SHIB, SOL, USDC a dalších altcoinech.

Zdá se, že Demokraté již na Trumpa reagovali určitou změnou přístupu – schválení několika kryptopřátelských zákonů Sněmovnou a schválení Ether ETF. Kryptoměny se tak vůbec poprvé staly velkým předvolebním tématem v USA.

Další:

Další varování ekonoma Henrika Zeberga! Říká, že Fed nemůže zastavit velkou recesi na konci roku 2024

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *