Pátek, 14 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Bitcoiner vztyčil oranžovou vlajku Bitcoinu (BTC) na vrcholku Mount Everestu! V nadmořské výšce 8 849 metrů

Po týdnech lezení a aklimatizace na nadmořskou výšku 23letý Dadvan Yousuf vytáhl vlajku Bitcoinu a nechal ji vát na střeše světa – vrcholku nejvyšší hory Mount Everest.

Bitcoinový nadšenec podnikl výpravu ve jménu edukace ohledně peněz a finančních technologií. Na jejím konci Bitcoin (BTC) poprvé symbolicky zdolal nejvyšší horu světa.

Dadvan Yousuf koncem minulého týdne oznámil, že vyšplhal na Mount Everest a vrcholu dosáhl 20. května. Obklopen šerpy a spolulezci využil svůj čas na vrcholu k vyvěšení dvou vlajek, jedné za Kurdistán a druhé s logem BTC:

Jsem hrdý na to, že jsem se v pondělí 20. května 2024 stal prvním Kurdem a Iráčanem, který zdolal Mount Everest. Nikdy předtím jsem na horu nevylezl a chtěl jsem upozornit na globální nespravedlnost, pokud jde o přístup k finančnímu vzdělání. Zvláštní poděkování patří mým Šerpům, Lhakpě a Tilenovi, kteří mi několikrát zachránili život. Bez nich by tento úspěch nebyl možný. Společně jsme se zapsali do historie.

Dolarový multimilionář s iráckým původem bydlící v Dubaji uvedl, že během expedice několikrát málem zemřel a měl štěstí, že kvůli omrzlinám nepřišel o prsty.

Výstup na střechu světa trval celkem 50 dní včetně nutné aklimatizace na řidší vzduch.

Je legrační, že se jiní horolezci ptali na memecoin pepe a kde je nejlepší místo k nákupu na nejvyšším místě na zemi. Šerpové byli nadšeni principem Bitcoinu a byli viditelně šťastní, uvedl Yousufův mluvčí.

Další:

Kryptoměnový sen! Drobný investor dosáhl 735 800% zisku z memecoinu, který z něj udělal dolarového milionáře

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *