Pátek, 14 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Kryptoměnové portfolio bývalého prezidenta USA Donalda Trumpa krátce vystřelilo nad 10 milionů dolarů!

Pokud by si Američané ve volbách zvolili Donalda Trumpa, v lednu by pravděpodobně vůbec poprvé v historii zasedl do Bílého domu nový prezident USA, který nejen drží miliony dolarů v kryptoměnách, ale vydal i své vlastní NFT.

Hodnota kryptoměn v držení bývalého prezidenta Spojených států amerických Donalda Trumpa v pondělí krátce překonala 10 milionů dolarů, především díky růstu najzastoupenějších tokenů Maga (TRUMP).

Trumpovy memecoiny začaly růst poté, co se díky svým výrokům stal v očích kryptosvěta jednoznačně americkým prezidentským kandidátem, který otevřeně podporuje kryptosektor. Mimo jiné uvedl:

Jsem velmi pozitivní a otevřený vůči kryptoměnovým společnostem a všem věcem souvisejícím s tímto novým a rozvíjejícím se průmyslem.

Růst Trumpova krypto portfolia na osmimístnou dolarovou hodnotu oznámila blockchainová zpra vodajská společnost Arkham. Podle platformy držel Donald Trump v pondělí 579 290 tokenů TRUMP v celkové hodnotě 7,3 mil. USD.

I po korekci na aktuálních 12,32 USD za token hodnota Trumpem držených memecoinů TRUMP dosahuje asi 7 137 000 dolarů. Kromě toho exprezident drží přes 463 mincí ETH za téměř 2 miliony USD a několik dalších tokenů.

Zajímavostí je, že MAGA byla zahájena v srpnu s cílem přispět prostředky americkým veteránům a na prevenci obchodování s dětmi a i když nese jméno a zjevnou vazbu na bývalého prezidenta, oficiálně spojena ani podporována Donaldem Trumpem není. Na ochranu dětí projekt dosud údajně daroval 204,5 ETH.

Další:

Bitcoiner vztyčil oranžovou vlajku Bitcoinu (BTC) na vrcholku Mount Everestu! V nadmořské výšce 8 849 metrů

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *