Úterý, 18 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Analytik MacBTC: Dno na Altcoinech je Blízko – Poslední Kolo Kapitulace do 2 Týdnů

Kryptoanalytik MacBTC svým 23000 fanouškům na Twitteru řekl, že trh s altcoiny je blízko k dosažení dna. Kapitulace má podle něj přijít za 2 týdny…

Kapitulace obchodníků s altcoiny na obzoru?

Podle kryptoanalytika je kapitulace na altcoinech na dosah. Po ní by podle něj měla být nejlepší příležitost k dlouhodobým vstupům. Svým příznivcům MacBTC doslova radí, aby shortovali BTC páry (s altcoiny) a longovali Bitcoin.

https://twitter.com/MacnBTC/status/1163600281348825099

Kapitulace podle něj nastane za dva týdny. Říká, že řada altoinů zažije poslední panické prodeje v poslední fázi cyklu. Například Ethereum by mohlo oproti Bitcoinu ztratit ještě 22 %, než se trh otočí.

Altcoiny momentálně zažívají oproti Bitcoinu obrovskou paniku a výprodeje. XRP je na ročních minimech a oproti Bitcoinu dokonce nejníže od začátku bull runu na začátku prosince 2017. Druhá největší kryptoměna (dle CMC) pak s aktuálním kurzem 0.0185 BTC / ETH truchlivě sedí nejníže od března 2017.

  • Kapitulace je zlomová fáze dlouhodobého cyklu, kdy dané aktivum (komodita, akciový trh, kryptoměny, cokoli…) tvoří dno a zatímco velká část obchodníků kapituluje a prodává ve ztrátě, smart money využívají příležitost a nakupují.

Budeme společně sledovat, zda se tato predikce naplní, podobně jako některé jiné analýzy, o kterých jsme vás již informovali. Naposledy třeba veterán Peter Brandt potvrdil svoji predikci Bitcoinu za 100 tisíc dolarů na konci tohoto dlouhodobého cyklu. Z jiných zdrojů vám doporučujeme vyhledat i protichůdné názory a udělat si vlastní pohled na aktuální i dlouhodobou situaci na kryptomarketu.

UPOZORNĚNÍ: KryptoHodler neposkytuje finanční poradenství a jakákoli investice je vždy pouze na vaše vlastní riziko.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroje:
https://dailyhodl.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *