Úterý, 28 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Analytik PlanB říká, že nový bitcoinový býčí trh právě začal!

Podle známého bitcoinového býka a analytika známého jako PlanB je současný růst BTC začátkem nového bull marketu na trhu s Bitcoinem.

PlanB tvrdí, že jsme v bull marketu

Stále ještě na pomyslných čelních sklech hodlerů uplpívají zbytky ledovky z kryptozimy, ale PlanB již hlásá bull market. Co ho k tomu vlastně vede a dá se mu věřit, když byl model Stock-to-Flow tak neúspěšný?

Analytik PlanB, který se těší přízni 1,8 milionu sledujících, na Twitteru sumarizuje několik indikátorů. Ty ho vedlou k závěru, že to, co mnozí považují za býčí past, je ve skutečnosti začátkem nového býčího cyklu.

Uvedl:

Aby bylo jasno, podle mého názoru současná bitcoinová pumpa není bull trap, ale (raný) začátek dalšího bull runu.

 

Peněženka Alamedy pod kontrolou likvidátora utrpěla ztráty ve výši 11,5 milionu dolarů: Arkham

 

Grafy

Nyní se společně podíváme na grafy, které PlanB zveřejnil. Předem upozorňujeme, že článek jen shrnuje názory analytika a důrazně proto nedoporučujeme na jeho základě dělat finanční rozhodnutí. Řiďte se vždy vlastní hlavou.

První graf naznačuje potenciální vzestup indexu relativní síly (RSI). Ten se jeví bullish a naznačuje možný nadcházející růst ceny Bitcoinu. RSI již našel svá historická minima naposledy zaznamenaná v letech 2015 a 2019.

 

Plán B říká, že další oporou pro názor, že BTC již dosáhl dna tohoto cyklu, je historická cenová korelace mezi indexem S&P500 a Bitcoinem.

 

BTC byl od začátku korelován s S&P (a dalšími aktivy).

Rozdíl je v tom, že pokud S&P vyskočí, BTC poskočí mnohem více. V níže uvedeném grafu S&P vyskočí ze zhruba 1 000 na 4 000, zatímco BTC vyskočí zhruba z 1 na 20 000, uvedl analytik.

 

 

Závěr

Podle analytika PlanB jsme již v rané fázi dalšího cyklu, resp. v bull marketu na trhu s Bitcoinem. Pokud máte zájem o více článků zaměřených na trh, kde bychom si ukázali také další zajímavé grafy a indikátory, můžete nám to napsat do komentářů pod článkem a my budeme rádi reagovat na přání našich čtenářů.

 

Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností je nepravděpodobná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat.
Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.

 

Vývojáři Shiba Inu načasovali spuštění beta verze L2 sítě Shibarium: „Už brzo”

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *