Pátek, 14 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Aplikace pro obchodování s akciemi Robinhood kupuje kryptoměnovou burzu Bitstamp za 200 milionů dolarů

Akviziční smlouva společnosti Robinhood ve výši 200 milionů dolarů za kryptoburzu Bitstamp přichází navzdory tomu, že před pouhým měsícem obdržela od SEC tzv. oznámení Wells informující o možných právních krocích regulátora, a to v souvislosti s kryptoměnovými aktivitami společnosti.

Robinhood prohlubuje svou přítomnost v kryptoměnovém průmyslu akvizicí kryptoměnové burzy Bitstamp. Společnost uvádí, že akvizicí reaguje na přání zákazníků, přičemž nákupem kryptoburzy navýší svou nabídku kryptoměnových produktů.

Transakce ještě podléhá regulačnímu schválení a následně by podle odhadů mohla být dokončena někdy do poloviny příštího roku.

Johann Kerbrat, generální manažer Robinhood Crypto, uvedl:

Všechno, co jsme v posledních několika letech dělali, bylo proto, že naše angažovanost od zákazníků byla taková, že chtějí více krypto produktů.

Začátek této etapy se datuje minimálně od roku 2018, kdy Robinhood poprvé začal nabízet bitcoiny a ethery. Po odkoupení Bitstampu může rozířit své služby o institucionální produkty, jako jsou institucionální lending, staking a řešení Bitstamp-as-a-service, což je možnost integrace kryptoobchodování pro banky a finanční instituce.

A proč Bitstamp?

Vysoce důvěryhodná a dlouhodobě fungující globální burza Bitstamp prokázala svou odolnost v průběhu několika tržních cyklů. Díky bezproblémovému propojení zákaznických zkušeností s bezpečností napříč geografickými oblastmi si tým Bitstamp vybudoval jednu z nejsilnějších reputací mezi maloobchodními a institucionálními krypto investory.

Burza si uchová svou značku, kterou budovala již od roku 2011, kdy byla založena.

Další:

Schválení Spot Ether ETF „nějaký čas potrvá!“ Gary Gensler: Kryptoburzy dělají to, co by NYSE „nikdy nebylo dovoleno“

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *