Neděle, 25 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Báje o býčím trhu se ve zlé obrátí a trhy pohltí velká bouře! Co ukazuje křišťálová koule analytika Nicholase Mertena?

Medvědí cyklus nepomine a klid vystřídá bouře a dlouhé pokračování medvědího trhu tvrdě dopadne, když vyhoří očekávání těch, kteří dříve velkým optimismem oplývali. Není to věštba z Nostradama, ale shrnutí závěrů, které odhalila křišťálová koule analytika Nicholase Mertena.

Youtuber Nicholas Merten z kanálu DataDash hlásá svá proroctví o dlouhém a bezútěšném bear marketu, který vám vezme veškerou naději. Snížení likvidity trhu kvůli jestřábí politice Fedu, je tím, co hraje hlavní roli v proroctví.

Křišťálová koule říká, že žádné bullish narativy nezvrátí medvědí trend, který nezadržitelně pokračuje:

A jak bitcoin pokoří nová historická maxima? Vím, že někteří lidé říkají ETF (exchange-traded fond) nebo řeknou de-dolarizace, BRICS, nebo řeknou, že bitcoinová banka běží – všechny ty příběhy se zhroutily.

Byli jsme jedním z mála kanálů, kteří hlásali tento bod, že ještě nejsme připraveni. A to neznamená, že se to tady dnes absolutně zhroutí. Neznamená to, že cena Bitcoinu klesne. To není to, co máme [Merten a křišťálová koule?] na mysli.

Když říkáme, že se věci zhroutí, když říkáme, že věci začnou procházet korekcí a že budeme mít pokračování aktivity medvědího trhu, pokud jde o cenovou akci. Znamená to, že vstoupíme do dlouhého, neustálého směřování směrem dolů, kde očekávání lidí, která byla dříve optimistická, vyhoří.

A bohužel mnoho lidí bude zlikvidováno. Přijdou o tento kapitál a spousta těch přebytečných peněz v systému, který stále způsobuje inflaci, bude spláchnuta a odebrána z rukou světských lidí. Procházíme těžkým obdobím. Tak to prostě je, lidi. Fed má co dělat.

Příští bull market by měl vyvolat 5 až 10násobný růst celkové tržní kapitalzace kryptomarketu: Raoul Pal

Věštba v podání Nicholase Mertena nenabírá zrovna optimistické noty. Křišťálová koule tohoto analytika je v tomto bodě neúprosná a ústy svého hostitele varuje obchodníky, že zažijí bolest, slzy a beznaděj.

Jestli jsme v tomto článku skutečně odkryli budoucí osud kryptoměnových trhů, nebo jen jednoho falešného proroka, to nakonec kříšťálově jasně ukáže sám čas.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *