Pondělí, 15 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Příští bull market by měl vyvolat 5 až 10násobný růst celkové tržní kapitalzace kryptomarketu: Raoul Pal

Bývalý výkonný ředitel Goldman Sachs Raoul Pal očekává, že příští býčí trh vyvolá explozi celkové tržní kapitalizace digitálních aktiv.

Odborník na makro očekává prudký nárůst přijetí a akceptace digitálních aktiv, což by mohlo způsobit, že celková tržní kapitalizace kryptoměn raketově vzroste až o 1 000 % ze své současné hodnoty.

Kryptoměny v čele s Bitcoinem zaznamenaly opakované bull markety, které vedly ke skokovému růstu celkové tržní hodnoty kryptotrhu. Hodleři doufají, že ještě alespoň jeden takový cyklus krypto před sebou máme.

Samozřejmě si myslím, že se dostaneme na nová historická maxima, uvedl ekonom. Myslím, že celý ekosystém kryptoměn se dostane ze 425 milionů uživatelů, kde jsme dnes, a na konci tohoto cyklu to bude miliarda uživatelů…

Nezapomeňte, že máme CBDC (digitální měny centrálních bank), stablecoiny. Stále se toho děje hodně. Takže pokud celý prostor vzroste 2,5násobně v počtu uživatelů, tak tržní kapitalizace celého trhu bude 5 nebo 10násobná.

Ekosystém decentralizovaných financí zažívá útlum! Ekonomická aktivita DeFi v srpnu klesla o 15 %, uvádí VanEck

Jedním z tahounů akceptace a růstu kryptosektoru můžou být podle Pala altcoinové projekty 2. vrstvy. Jsou to věci, které umožní miliony transakcí a hladký přesun hodnoty napříč hlavními blockchainy, jako je Ethereum.

Do komentářů můžete napsat, zda souhlasíte, nebo již další růst kapitalizace Bitcoinu a altcoinů nepředpokládáte. Jediné, co víme, je, že se to nakonec všichni dozvíme a hodleři budou u toho.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *