Neděle, 25 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Bakkt spouští kryptoplatební spotřebitelskou aplikaci pro maloobchody

Bakkt vyvíjí novou spotřebitelskou kryptoplatební aplikaci. Bude sloužit pro krypto platby v maloobchodech a vydání se plánuje na první polovinu příštího roku.

Kryptoplatební aplikace Bakkt

Bakkt nabírá sílu. V pátek zasáhl další rekord v objemu obchodování svých bitcoinových futures s 1 179 kontrakty a oznámil nadcházející spuštění prvních regulovaných bitcoinových opcí v prosinci. Společnost říká, že se nyní zaměřuje na vývoj kryptoplatební aplikace.

Tato aplikace pro spotřebitele, umožňující kryptoplatební malobchodní transakce, má být podle Bakktu spuštěna v prvním pololetí 2020 se společností Starbucks na palubě. Účelem je přinést kryptoměny k masám. V oznámení se uvádí:

„Spouštíme spotřebitelskou aplikaci, která zákazníkům usnadní objevování a odemykání hodnoty digitálních aktiv a způsobů, jak je mohou obchodovat nebo sledovat. Obchodníci získávají přístup k širší skupině zákazníků s rozšířenou kupní silou.“

Bakkt vstupuje do maloobchodní hry

Adam White, hlavní provozní ředitel společnosti, uvedl, že Bakkt (již) není jen o obchodování. Naopak podle něj nyní společnost „staví produkty, které usnadňují nejen obchodování, ale také užitečnost digitálních aktiv.” Společnost dále uvádí:

„Začali jsme s konceptem platformy zaměřené na zákazníka, která nabízí konečnou kontrolu nad jejich digitálními aktivy, včetně flexibility při jejich používání.

V případě obchodníků se zaměřujeme na poskytování větší kontroly nad náklady a inovativní angažovanost zákazníků, uvolňování kapitálu a podporu přímého vztahu s jejich zákazníky.“

Mike Blandin, hlavní produktový manažer s více než 25 lety zkušeností s platebními produkty, vysvětluje, že se Bakkt chystá stát hlavním hráčem v maloobchodní kryptoplatební oblasti. V souvislosti s aplikací hovoří o „větší integraci a efektivitě napříč digitálními peněženkami, zpracování transakcí a přijímání plateb.”

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku, Steemitu a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Co číst dále?

Je čínské FOMO větší než Bakkt, Libra a ETF?

Zdroje:

https://medium.com/
https://dailyhodl.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *