Bitcoin a Ethereum přidává zajišťovací fond Neuberger Berman spravující 400 miliard USD

Kryptozprávy, Grayscale, kryptoměny, Bitcoin, bohatství, hodinky, investor, mince, top,

Mnohamiliardový správce aktiv přidal do svého portfolia Bitcoin

Advertisement
a Ethereum. Společnost Neuberger Berman oznámila kryptoměnové deriváty a investiční nástroje v rámci své nové strategie.

Neuberger Berman přidává kryptoměny

Další hedgeový fond se přidává do rozvíjejícícho se světa kryptoměn. Společnost získala schválení SEC prostřednictvím své dceřiné firmy. Minimální investice činí 5 mil. dolarů. Neuberger Berman je tak nejnovější firmou, která vstoupila do krypto prostoru přidáním expozice digitálních aktiv do svého fondu.

Fond se může snažit získat expozici vůči kryptoměnám, včetně bitcoinů a etherů, nepřímo prostřednictvím nástrojů derivátů kryptoměn, jako jsou bitcoinové futures a etherové futures obchodované na futures burzách registrovaných u Commodity Futures Trading Commission, nebo nepřímo prostřednictvím investic do investičních nástrojů, které investují do kryptoměny. Fond očekává, že se vystaví těmto investicím do kryptoměny především investováním prostřednictvím své dceřiné společnosti.”

Připojením se k rozšiřujícímu se seznamu zajišťovacích fondů, které investují do kryptoměn, Neuberger Berman potvrzuje trend zájmu institucí o kryptoměy. KryptoHodler v červnu informoval o výzkumu společnosti Intertrust Global, kdy 98 procent ředitelů hedgeových fondů po celém světě odpovědělo, že očekává, že jejich zajišťovací fondy do roku 2026 investují do kryptoměn.

Nastupuje se do vlaku

Ještě v lednu Steve Eisman – vedoucí ředitel firmy – řekl, že chce zůstat mimo prostor kryptoměn, protože tomu nerozumí. Fond se zaměřuje především na komodity s širokým portfoliem investic do derivátů souvisejících s hospodářskými zvířaty, drahými kovy, energetikou a mnoha dalšími oblastmi. Neuberger Berman však přesto vykročil vpřed a přišel s novým pohledem v článku nazvaném Bitcoinový experiment. Zde uvádí:

„Z našeho pohledu, jakožto správce aktiv založeného na fundamentech, by investice do kryptoměn neměla být považována za součást standardní alokace aktiv. Místo toho bychom ji spíše vnímali jako možnost, která se vyplatí, když se zvýší očekávání nejisté inflační budoucnosti a zhodnotí se konečná, člověkem neřízená dynamika nabídky kryptoměn.

 

Zatímco FED pokračuje v tisku, hedgeové fondy masivně inklinují k Bitcoinu: 98 % finančních ředitelů potvrdilo budoucí investici!

Příčiny a dopady inflace? + Srovnání skutečné úrovně znehodnocení měny a oficiálních dat

Bitcoin za 12 let existence funkci uchovatele hodnoty plnil! Můžeme totéž říci o dolarech? [Komentář]

Salvador rozdá všem dospělým občanům bitcoiny za 30 USD v rámci masivního airdropu

Poly Network hack: Někdo ukradl stovky milionů dolarů z cross-chain DeFi protokolu! [Hacker vrátil část prostředků]

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.