Pondělí, 17 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Bitcoin (BTC) prolamuje dosavadní maxima a obchoduje se na nejvyšší ceně v historii

Vypadá to, že Bitcoin odstartoval další fázi price discovery. Hlavní kryptoměna v noci probourala svá předešlá maxima a míří vzhůru.

Dnes ráno se hodleři probudili do nových cenových maxim na Bitcoinu. V době přípravy článku se BTC obchoduje na ceně cca 68 200 USD, přičemž tento údaj se zřejmě bude ještě během tohoto dne měnit. Důležité pak v první řadě bude, na jaké ceně se podaří uzavřít dnešní denní svíčku a podle toho se bude odvíjet, zda se průraz potvrdí a kryptoměna půjde hledat nová maxima, nebo dojde k odmítnutí / odložení takového scénáře.

BTC/USD (zdroj: TradingView)

Podívejme se na věci s větším odstupem, jaký se sluší a patří použít na hodlerském webu. Graf vyobrazený výše je logaritmický denní graf Bitcoinu, který pro nás přehledně zaznamenal chování ceny BTC na burze Coinbase zhruba od roku 2015. Nyní se náš graf dostává na nejvyšší hodnoty v celé své historii a otevírá se tak možná cesta vzhůru. 100 tisíc dolarů se zdá být nebezpečně blízko.

Analytická společnost Glassnode ve své včerejší zprávě upozornila na neutuchající akumulaci na pozadí on-chain dat. Závěrem týdenní zprávy je zjištění, že „investoři prostě

neutrácejí své coiny.“

TIP: Rok 2140: Kolik by mohl stát Bitcoin, až se vytěží do poslední mince?

„Trh je pravděpodobně stále ve fázi tiché akumulace, přerušované nízkou aktivitou, velkým odlivem z burz a velmi skromnými strategickými prodeji na straně zkušených držitelů,” uvádí společnost.

Nový pohyb se teoreticky může shodovat s odhady analytika PlanB, který je známý bitcoinovým Stock-to-Flow modelem. Ten věří, že do konce tohoto měsíce největší kryptoměna dosáhne 98 tisíc dolarů.

Disclaimer
KryptoHodler poskytuje informativní, vzdělávací a zpravodajský obsah. Neprodáváme žádné analýzy, ani nenabízíme finanční poradenství. Investice v kryptosvětě jsou spojeny se zvýšenou mírou rizika. Za svá rozhodnutí zodpovídá každý sám, proto doporučujeme provést vlastní průzkum.

 

Americká SEC pro 4 žádosti o bitcoinové ETF prodloužila lhůtu na rozhodování

Objem obchodování s NFT v říjnu přesáhl 15 miliard dolarů

Infrastructure Bill ohrožující kryptoměnové inovace v USA schválen: Zprávy týdne

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *