Středa, 21 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Bitcoin dosáhne 2 mil. dolarů v roce 2020 – McAfee zdvojnásobuje předpověď

Predikce Bitcoinu za 2 miliony dolarů a ještě navíc již v roce 2020, to je pravděpodobně to nejodvážnější, co jste kdy slyšeli. John McAfee se musel zbláznit, nebo ne?

McAfee zvyšuje na 2 miliony

Kontroverzní výstřední osobnost McAfee před časem ohromil kryptonadšence svou předpovědí. Očekával, že se král kryptoměn do konce roku 2020 vyšvihne na rovný milion USD. Odvaha ho zřejmě neopouští, protože nyní svou predikci dokonce zdvojnásobil.

Pokud by McAfee se svou novou předpovědí dosáhl nečekaného úspěchu, Bitcoin by musel během roku a něco neskutečně narůst. Momentálně se plácá okolo 8 tisíc, tudíž abychom dosáhli 2 milionů $, cena by se musela znásobit 250krát.

Zbláznil se McAfee?

Upřímně řečeno, trochu to tak vypadá. 2 miliony za minci BTC do konce 2020? Osobně nevěřím, že by se mu tato předpověď mohla vyplnit. Už milion vypadal nedostižně, nyní to působí jako čiré bláznovství. Jsem však velmi zvědavý, co bude říkat za rok a kde bude Bitcoin tou dobou. McAfee dodává:

„Spusťte f *** ing čísla. Pokud bude Bitcoin do konce roku 2020 za méně než 2 miliony dolarů, pak je sama matematika chybným zklamáním.”

Jedním z důvodů pro růst je omezená zásoba mincí. Nedávno jsme dosáhli milníku 18 mil. vytěžených bitcoinů. Bitcoinový býk a “konzervativní člověk”, jak sám o sobě prohlásil v době, kdy se ještě držel “jen” jednoho milionu, věří, že je 7 milionů mincí ztraceno. A pokud jde o odůvodnění samotné predikce, John dříve řekl, že „pokud se Bitcoin stane 5 % světových finančních transakcí, což, jak všichni víte, bude, pak by měl hodnotu 10 milionů dolarů za jednu minci, na základě tohoto čísla.“

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku, Steemitu a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroje:
https://bitcoinist.com/
https://www.forbes.com/

Co číst dále?

Je tu nový blockchainový telefon od HTC s BTC full node a vestavěnou peněženkou – Exodus 1s

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

1 Comment

  • Zee Prime

    Světová peněžní zásoba, tj. mince, bankovky a bankovní účty, dělají dohromady 28 bilionů dolarů. Světový HDP, který tato peněžní zásoba obsluhuje je asi 85 bilionů dolarů. Tržní kapitalizace BTC při 5% světové peněžní zásoby by byla 28/100*5 = 1,4 bilionu dolarů, tj. asi 78.000$/BTC a ne dva miliony.
    Matematika nezklamala, zklamal ten, kdo jí používá.
    Jediný způsob, jak se z toho vyvlíknout, je dát na konci roku 2020 na burzu nákupní příkaz třeba na 0,001 BTC za cenu 2000$, tj. 2.000.000$ za celý BTC. Tenhle příkaz bude okamžitě splněn prvním, kdo si ho všimne, dojde k uzavření obchodu na ceně 2.000.000$ za BTC a tudíž krátkou chvíli bude BTC mít skutečně cenu dva miliony dolarů. Easy peasy lemon squeezy…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *