Čtvrtek, 22 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Zítra bychom se mohli probudit a Bitcoin by mohl stát milion dolarů!

Kryptoanalytik, právník a podnikatel Trace Mayer spekuluje, že bychom se mohli dostat na milion dolarů za minci BTC. Další vývoj ceny může být “obrovský” a čeká nás přesun bohatství.

Bitcoin za milion?!

  • Kdyby stál Bitcoin milion dolarů, jeden mikrobitcoin (mBTC) by se rovnal jednomu dolaru a jeden satoshi jednomu centu.

Milion dolarů je milník, kterého by Bitcoin jednou podle některých předpovědí mohl dosáhnout. Dnes se to zdá pošetilé, ale digitální zlato už nejednou dokázalo, že umí naplnit přehnaná očekávání. Zda se mu to podaří i tentokrát? Trace Mayer si myslí, že k tomu může dojít, byť je to nepravděpodobné.

Kryptoanalytik se tak částečně připojuje třeba ke známé odvážné predikci Johna McAfee, který očekává dosažení této hodnoty do konce roku 2020.

“Nyní jsme v informačním věku. Věci se tak mohou stát. Mohli bychom se zítra probudit a Bitcoin by mohl být mincí za milion. Tak rychle se to může stát. Stane se to tak rychle? Myslím, že je to velmi nepravděpodobné. Ale mohlo by.

A to je důvod, proč musíte mít k dispozici nějaký bitcoin, abyste se zajistili, jen pro případ, že by to tak dopadlo.“

Zatímco Tom Lee, který čeká brzký návrat na 20 tisíc $, věří v provázanost BTC s akciovými trhy, Mayer je opačného názoru. Říká, že existuje mnoho důvodů, proč král kryptomarketu nemá korelaci s jinými aktivy, a že to je klíčový důvod, proč by mohl vyletět na měsíc.

Analytik pak dodává, že se dočkáme toho, že nás čeká velký převod majetku. Ten podle Mayera přijde ze všech ostatních aktiv do Bitcoinu.

„…Jejich bohatství je extrémně ohroženo převodem na držitele bitcoinů.”

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku , Steemitu a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://dailyhodl.com/

Co číst dále?

Soutěž! | Zahrajte si o Litecoin s Hodlerem a českou kryptosměnárnou Bitbeli

SEC smetla ze stolu žádost Bitwise o bitcoinové ETF

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *