Pondělí, 22 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Tom Lee: Bitcoin se brzo vrátí na 20 000 USD!

Spoluzakladatel Fundstratu Tom Lee si je téměř jistý, že nepotrvá dlouho, než se bitcoin vrátí na své nejvyšší maximum (ATH) kolem 20 000 $.

Tip: Nezapomeňte se zapojit do naší SOUTĚŽE O LITECOIN!

Bitcoin míří zpět na 20 tisíc USD

Tom Lee říká, že nejstarší kryptoměna již prokázala svou odolnost. Aby však mohl přijít další bull run a návrat na 20 tisíc $, Lee uvedl, že se S&P 500 musí stabilizovat. Klíčovou roli pak může hrát také politika, tedy americko-čínská obchodní válka a Brexit.

„Myslím, že bitcoiny budou brzy schopny dosáhnout 20 000 dolarů. Bitcoiny přežily a prokázaly hodnotu i při četných poklesech. Neexistuje mnoho aktiv, která přežila pokles hodnoty pod 90%, ale Bitcoin přežil znovu a znovu.“

Podle Leeho však bitcoinová cenová historie odhaluje, že většinu svých zisků získá za pouhých 10 nesourodých dní daného roku.

Analytik Tom Lee, zakladatel společnosti Fundstrat, je známý odvážnými výroky na adresu BTC. Často poznamená něco ohledně bitcoinového rally a podobně. Pokud jde o přirovnání Bitcoinu k jiným aktivům, tak spíše než zlato a zajištění proti krizi vidí Bitcoin jako něco, co je provázáno s akciovými trhy a reaguje tak podle něj na indexy, jako je S&P 500.

Dnes jsme vás také informovali o tom, že emitenti Tetheru čelí obvinění z manipulace ceny Bitcoinu a dokonce by údajně mohli být zodpovědní za růst 20 tisíc a následné splasknutí, při kterém hodně lidí přišlo o peníze.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku , Steemitu a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://dailyhodl.com/

Co číst dále?

NBA má první kryptoměnu – Sacramento Kings rozjíždějí svůj Kings Token

Soutěž! | Zahrajte si o Litecoin s Hodlerem a českou kryptosměnárnou Bitbeli

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *