Úterý, 16 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

NBA má první kryptoměnu – Sacramento Kings rozjíždějí svůj Kings Token

Profesionální tým NBA, nejprestižnější basketbalové soutěže na světě, má svůj vlastní token. Kings Token se připravuje pro nadcházející sezónu.

NBA už má svůj první fanouškovský token

Sacramento Kings jsou nyní prvním týmem nejvyšší severoamerické basketbalové ligy, který implementoval program odměn založený na blockchainu. V pondělí oznámili svůj Kings Token, který byl vyvinut ve spolupráci s Blockparty. To je blockchainová platforma pro prodej vstupenek na živé akce, zapojení fanoušků apod.

Kings plánují přidat nový program odměn do první prediktivní herní aplikace NBA “Call the Shot”. A to již pro nadcházející sezónu 2019-20. Fanoušci budou vlastnit blockchainové peněženky a sbírat v nich body.

„Fanoušci Kings používající herní zážitek “Call the Shot” v aplikaci mohou na základě těchto bodů získat odměny. Zápis do programu odměn je zdarma a odměny jsou nepřenosné a nemají peněžní hodnotu.

Odměny mohou být směněny za ceny a unikátní eventy, včetně podepsaných kousků zboží a vstupenek.

 “Call the Shot”, vyvinutý společností Xperiel, byl první mobilní platformou od týmu NBA, který nabízí fanouškům předpovídat výsledky her [a vyhrát virtuální ceny].“

Tento tým NBA je dlouhodobě kryptofriendly. Sacramento Kings se v roce 2014 stali prvním týmem NBA, který přijal bitcoiny jako platební metodu. Před rokem pak dokonce jako první profesionální sportovní tým na světě těžili kryptoměnu.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku, Steemitu a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://dailyhodl.com/

Co číst dále?

Ministr financí Německa chce digitální euro

FC Bayern Mnichov má digitální měnu a vytvoří digitální karty hráčů

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *