Čtvrtek, 22 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

FC Bayern Mnichov má digitální měnu a vytvoří digitální karty hráčů

Německý fotbalový klub FC Bayern Mnichov oznámil token a chystané novinky. Připojuje se tak ke sportovním týmům, které mají vlastní digitální měnu.

Bayern Mnichov má svou vlastní digitální měnu

Bayern dnes oznámil, že vydává vlastní token. Německý fotbalový  klub bude dále spolupracovat se společností Stryking Entertainment, aby vytvořil digitální sběratelské karty. Tyto sběratelské předměty budou mít podobu karet minulých i současných fotbalových hráčů FC Bayern Mnichov.

V čem budou karty jiné oproti tradičním papírovým sběratelským sportovním kartám? Stryking pro digitální karty klubu Bayern vytváří výzvu ve stylu fantazie-ligy. Ta ke sběratelským aspektům karet přidává možnost hry. Fanoušci mohou stavět virtuální týmy a hrát proti sobě navzájem s výsledky odvozenými na základě aktuální formy a historických dat.

Další týmy?

Vstup známého německého fotbalového klubu do světa blockchainové technologie je jistě zajímavá událost. Pokud jste fotbalový fanoušek, nebo se zajímáte se sběratelské karty, možná vás tato informace ohromí. Budete se však možná ptát, zejména pokud fandíte jinému týmu či sportu, zda se podobná možnost rozšíří i do dalších týmů.  Předpokládáme, že se tak skutečně časem může stát. Již nyní se očekává vstup dalších klubů, kteří se zapojí jako licenční partneři systému Strykingu

.

Teprve před 3 dny jsme vás přitom informovali o prvním týmu NBA, nejprestižnější basketbalové soutěže na světě, který vydává svůj fanouškovský token. Více o Kings Tokenu – ZDE.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku, Steemitu a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroj:
https://cointelegraph.com/

Co číst dále?

Podle ekonomů se blíží recese! Její příchod je jistý, jen nevíme kdy!

Soutěž! | Zahrajte si o Litecoin s Hodlerem a českou kryptosměnárnou Bitbeli

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *