Pátek, 19 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Bitcoin lidé chtějí a mohl by dosáhnout komicky velké tržní kapitalizace, říká makro expertka Lyn Alden

Populární expertka na makro Lyn Alden je přesvědčená, že Bitcoin (BTC) bude postupně tvořit mnohem větší podíl globálního bohatství.

Lyn Alden se věnuje investičním strategiím s globálním makro překrytím. Říká, že jednotlivci budou pravděpodobně chtít držet vyšší procento svého likvidního čistého jmění v „samosprávném, globálně přenosném“ digitálním aktivu.

Díky tomu se Bitcoin stane součástí majetku lidí a tím pádem by měla růst i jeho celková tržní kapitalizace. V nedávném rozhovoru s Peterem McCormackem k tomu Alden uvedla:

9 týdnů soustavných přílivů kapitálu značí, že investoři milují Solanu (SOL) více než cokoli jiného: CoinShares

Do kolika procent svého čistého jmění byste to chtěli držet? Myslím, že rozumná odpověď je mnohem víc než činí současné číslo. Současně je to nepatrný zlomek 1 %. A když řeknete: ‘Co když je odpověď 5 %? Co když je to 10 %?’ Dostanete se ke komicky velkým bitcoinovým tržním kapitalizacím, i když se bitcoiny stanou aktivem, do kterého lidé obecně chtějí dát jen pár procent svého likvidního čistého jmění.

Podle makro expertky svobodná digitální hotovost stoupá v porovnání s jinými měnami pokud jde o využití, likviditu a síťové efekty.

Neustále se zvedá a zvedá, pokud jde o to, kterou zemi převyšuje svou měnovou bází. Myslím, že jednou z možností je zamyslet se: ‘Dobře, je to celkově lepší nebo horší než tyto měny?’ A proto, pokud je vaše odpověď, že je lepší, měli byste očekávat, že bude pravděpodobně nadále stoupat jeho pozice.

Aktuálně kapitalizace BTC lehce převyšuje 500 miliard dolarů při ceně 25 684 USD za jednotku BTC.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *