Středa, 24 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Bitcoin odstartoval jako raketa! Dočkáme se otestování rezistence ≈6 tisíc dolarů?

Bitcoin se aktuálně blíží na nejdůležitější úroveň posledního roku, tedy cca 6 tisíc dolarů. Pokud jste tu byli během roku 2018, jistě si pamatujete, jak tato hladina dlouhé měsíce držela Bitcoin a s ním i zbytek kryptoměn nad vodou. Tehdy jen málokdo věřil, že se dostaneme pod. Stalo se tak a celé 1. čtvrtletí 2019 jsme se drželi dole. Nyní raketa startuje a Bitcoin se nezadržitelně blíží k otestování rezistence 6K zespodu.

Velikonoční raketa startuje

Krátce po Velikonocích tu máme další prudký pohyb Bitcoinu. Nejstarší kryptoměna si tvrdě říká o slovo a roste. Altcoiny zatím zůstávají pozadu a oproti Bitcoinu jsou ve ztrátě. Ten si tak mezitím trochu polepšil v dominanci. Aktuálně mu patří 53,7 % celkové tržní kapitalizace kryptoměn a je celkem pravděpodobné, že tento trend bude pokračovat.

Růst o 300 dolarů

V době přípravy tohoto článku si Bitcoin za jediný den připsal 200 dolarů. Růst z 5 400 na  5 600 $ (Bitstamp) odpovídá cca 3,7 %. Když k tomu přičteme dalších 100 $ ze včerejška, jsme již na krásných 5,7 % za dva dny. To jsou velmi pěkná čísla.

Otestování rezistence 5 800 $ až 6 000 $ se blíží

Můžu se samozřejmě mýlit, ale myslím, že k otestování této rezistence v nejbližích hodinách či dnech dojde. Počkejme si, co bude, ale osobně by mě velmi překvapilo, kdyby to Bitcoin dokázal napoprvé prorazit. Tato úroveň je velmi silná. Jak už bylo řečeno, jde o nejsilnější a nejdůležitější level za poslední více než rok. Je však fajn, že se něco děje a umím si představit, že řada z vás má z růstu velkou radost. Já samozřejmě také, byť by mi nevadil ani retest dna.

Všichni věříme, že nás nové ATH čeká, ale jak dlouho to bude trvat, to nikdo neví. Taktéž dnes ještě nelze říci, jestli už jsme v bull marketu, nebo je to jen další bull run v bear marketu…

Strategie

Jako vždy platí, že hodler by se neměl příliš vzrušovat aktuální situací na trhu, která se může kdykoli změnit. Držme se své vlastní strategie a zachovejme chladnou hlavu a rozvahu. Mimochodem, důležitý není jen vstup na dně, ale také výběr těch správných coinů a tokenů. Bitcoin je základ. S dalšími kryptoměnami vám může pomoct třeba náš článek o tom, které z nich se dle ratingu FCAS nejvíce využívají.

HODL | Hodnocení kryptoměn i celého sektoru – FCAS 25, které najdeš na CMC

 

-Kytka (fb stránka, steemit, Publish0x)

KryptoHodler.cz je nezávislý český web pro komunitu nadšenců a dlouhodobých investorů do kryptoměn. Určitě se přidej do naší fb HODL skupiny a využij odkazy na decentralizované platformy výše. Získáš tak info o každém novém článku a řadu dalších užitečných odkazů a informací, které ti pomohou ve tvém úsilí.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *