Pondělí, 27 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Bitcoin po halvingu raketově vystřelí na 170 000 dolarů: Anthony Scaramucci, zakladatel Skybridge Capital

Zakladatel Skybridge Capital Anthony Scaramucci věří, že Bitcoin (BTC) by mohl v nadcházejících měsících předvést „konzervativní“ růst o více než 300 %.

V rozhovoru s krypto influencerem Scottem Melkerem Scaramucci říká, že by nebylo nic neobvyklého, aby BTC vyletěl na 150 000 dolarů či více po nadcházejícím dubnovém halvingu, kdy se odměny těžařů sníží na polovinu.

Podle odpočítávání Bitcoinblockhalf.com se pravidelné 4leté snížení tvorby nových jednotek BTC uskuteční odhadem 22. 4. 2024. V rámci emise bitcoinů jsou těžaři odměněni určitým množstvím bitcoinů vždy, když je vyroben blok. Toto množstí se sníží z 6,25 na 3,125 BTC.

Podle Scaramucciho data ukazují, že cena Bitcoinu má tendenci vyprodukovat vrchol cyklu, který je 4x vyšší než kurz v době halvingu.

Zmínil jste se o mé předpovědi na 170 000 dolarů… To je předpověď na základě dat. Vraťte se a podívejte se na cykly půlení Bitcoinu. Vynásobte cenu v den, kdy Bitcoin halvuje, čtyřmi o 18 měsíců později a je neuvěřitelné, že přesně taková by právě byla cena Bitcoinu.

Když používám číslo 35 000 USD při halvingu, je to konzervativní… Řekněme, že budeme v dubnu na 50 000 USD, pak je to 200 000 USD. Řekněme, že budeme na 60 000 USD, bude to 240 000 USD.

V době přípravy článku stojí jeden bitcoin 42 353 USD. 4násobek by se tak rovnal cca 170 tisícům dolarů, pokud by cena v dubnu zůstala stejná.

Další:

Právě někdo nasadil legendární videoherní střílečku z 90. let Doom na blockchain Dogecoinu prostřednictvím NFT

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *