Neděle, 25 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Bitcoin se objevuje na zdech skateparků, ulicích a nádražích po celé Evropě! Graffiti a street art umělci Street Cy₿er

Street Cy₿er, kolektiv umělců a nadšenců, vytváří bitcoinové graffiti a street art díla po celé Evropě. Od svého vzniku v lednu 2023 usiluje zvýšit povědomí o kryptoměně.

Plakáty, nálepky i graffiti s Bitcoinem se objevují na různých místech, od skateparků a stavenišť až po vlaková nádraží a autobusové zastávky. V Evropě se objevují díla zaměřená na podporu a propagaci Bitcoinu.

Za vznikem projektu stojí dvojice graffiti umělců z Barcelony, kteří milují bitcoiny. Společně neúnavně pracovali na šíření děl, které odkazují na přínosy digitální měny, a rozšiřování “hnutí”.

 

Největší světová kryptoburza Binance do června 2024 delistuje stablecoiny z evropského trhu, aby vyhověla MiCA

Street, jeden ze spoluzakladatelů Street Cy₿er, uvedl, že posádku již tvoří více než 100 pedagogů, nadšenců, umělců, hudebníků, aktivistů a novinářů. Jejich úsilí je vidět v Barceloně, Londýně, Berlíně, Madridu, Praze, Rize (Lotyšsko) a Tallinu (Estonsko).

Velká část bitcoinových uměleckých děl, která komunita sdílí na sociálních sítích, má za cíl zviditelnit úderná prohlášení o selháních tradičního finančního systému a o tom, co může Bitcoin udělat lépe. Další se jednoduše snaží zvýšit povědomí o kryptoměně.

Street uvedl:

Pouliční umění je také způsob, jak obejít tradiční média, která jsou často řízena mocnými zájmy. Symbióza mezi pouličním uměním a bitcoinem je silná. Tím, že tato dvě hnutí spolupracují, pomáhají vytvářet lepší a spravedlivější svět.

Bitcoin je mírový způsob, jak protestovat proti státu a jeho politice. Je to způsob, jak se odhlásit z tradičního finančního systému [a] uniknout tyranii státu, dodal.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *