Sobota, 13 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Bitcoin za 160 tisíc USD by mohl být konzervativní cenový cíl, říká analytik Dave the Wave, který trefil dno 2022

Obchodník známý pro několik přesných tref na kryptomarketu, včetně identifikování cenového dna Bitcoinu (BTC) v rámci posledního dlouhodobého bear marketu v roce 2022, říká že cena krále kryptoměn by se mohla v tomto býčím cyklu vyšplhat nad 160 000 dolarů.

Pseudonymní analytik Dave the Wave v příspěvku na X, kde ho sleduje 143 000 lidí, uvedl, že na základě cenové akce bitcoinu z roku 2020 by největší kryptoměna mohla do května dosáhnout 160 000 dolarů a nadále stoupat.

Cíl 160 000 BTC, pokud bude pokračovat parabolický bull run, je v tomto srovnání ve skutečnosti docela konzervativní, uvedl analytik.

Dave the Wave používá svou vlastní verzi logaritmických růstových kanálů (LGC). Své analýzy zaměřuje na snazhu předvídat vrcholy a dna tržního cyklu a zároveň odfiltrovat krátkodobou volatilitu a šum.

Obchodník říká, že na grafu rozpoznal podobný cenový vzorec jako v roce 2020, tedy před posledním dlouhodobým bull marketem, kdy Bitcoin dosáhl tehdejšího ATH cca 69 tisíc dolarů a téměř 3,5násobně tak překonal své minulé maximum z roku 2017.

V případě zachování tržní struktury, kdy se graf vymaní ze vzestupného kanálu a přejde do parabolického impulsu nahoru, můžeme podle analytika očekávat, že Bitcoin zaznamená růst o 154 %.

Bullish je také bývalý analytik Bloombergu Jamie Coutts, který říká, že Bitcoin rozbil pattern medvědí vlajky a nyní je připraven se teleportovat výše, kde není žádný technický odpor, jen modrá obloha.

Další:

Americká vláda obvinila KuCoin a dva zakladatele z multimiliardového zločinného spiknutí a praní peněz

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *