Pondělí, 22 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Osmosis, dYdX a Synthetix jsou nejaktivněji rozvíjené DeFi projekty za poslední měsíc podle platformy Santiment

Decentralizovaná burza Osmosis v interoperabilním světě blockchainů Cosmos (ATOM) byla za poslední měsíc uvedena analytiky ze společnosti Santiment jako nejaktivněji rozvíjený projekt DeFi.

Osmosis zaznamenala na GitHubu za posledních 30 dní více než 169 commitů. Decentralizovaná perpetuals exchange dYdX se umístila na druhém místě se 145 commity a derivátový protokol likvidity Synthetix se umístil na třetím místě se 116.

DEX Osmosis zaznamenala prudký nárůst aktivity a stala se nejaktivněji vyvíjeným projektem decentralizovaného financování (DeFi) podle údajů sdílených krypto zpravodajskou platformou Santiment.

Také další údaje, jako je celková uzamčená hodnota (TVL) a celkové objemy obchodů, na Osmosis výrazně vzrostly. Nárůst aktivity lze zpětně vysledovat ke zvýšenému hypu okolo airdrop farmingu na infrastruktuře související s kryptoměnou Cosmos a v rámci širšího krypto sektoru.

Osmosis je dlouhodobě primární DEX ekosystému Cosmos, což by se však mohlo změnit po příchodu platformy dYdX

– decentralizované burzy, která přešla na blockchain Cosmos (ATOM).

Síť dYdX v4, což je nová verze již po přechodu platformy do ekosystému Cosmos, vygenerovala od 25. ledna obchodní objem v hodnotě více než 60 miliard USD podle dat platformy DefiLlama.

TVL na protokolu Synthetix od poloviny února také neustále roste a v současné době činí 994 milionů dolarů napříč sítěmi Ethereum a Optimism.

V červenci 2023 zakladatel Synthetix Kain Warwick oznámil nadcházející spuštění nového front-endu s deriváty nazvaného Infinex. Alfa verze platformy je již na mainnetu, přičemž plná verze má být dokončena během nadcházejících měsíců.

Další:

SEC, která byla sankcionována za zneužití moci, žádá dalších 158 milionů USD na řešení „divokého západu kryptotrhů“

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *