Pondělí, 27 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Bitcoinové ETF jsou jen začátek, než banky spustí masivní tokenizační kampaň, říká tvůrce Chainlinku Sergey Nazarov

Tvůrce kryptoměny Chainlink (LINK) Sergey Nazarov říká, že ETF jsou přelomovým okamžikem pro toto odvětví, protože by mohly znamenat začátek masivního přílivu kapitálu z globálních finančních korporací.

Nazarov v rozhovoru pro Bloomberg Television uvedl, že „čistými novými kupci“ současného cyklu kryptotrhu jsou instituce světového finančního systému, které budou po úspěchu bitcoinových ETF hledat jiné způsoby, jak získat přístup k digitálním aktivům.

I při krotkých odhadech půjde podle zakladatele Chainlinku ještě hodně kapitálu do kryptomarketu.

Historicky se to vyvíjelo tak, že noví kupci vedou k většímu osvojení a tržním cyklům. A myslím, že otázka, kterou je třeba si položit, zní: „Kdo jsou noví kupující v tomto cyklu?“ Čistí noví kupující jsou globální finanční systém, což je velmi velká skupina čistých nových kupujících.

Bitcoin ETF je počáteční nabídka, která umožňuje globálnímu finančnímu systému mít v podstatě investiční kolej, platební kolej a možnosti, jak dát kapitál do kryptoměn a do bitcoinů v rámci struktur, které považují za pohodlné a normální a něco, co mohou z hlediska rizika dělat.

Takže si myslím, že když se podíváte na celkový čistý nový trh, který se otevírá prostřednictvím věcí, jako jsou ETF, a uděláte na tom základní aritmetiku, pak i v rámci určitých konzervativních odhadů stále existuje mnohem více hodnoty, která může plynout nejen pouze do bitcoinových ETF, ale i do dalších kryptoměnových ETF a podle mého názoru je to opravdu jen začátek, protože další fází je tokenizace aktiv, kde banky spatří všechny tyto přílivy do ETF a poté vytvoří aktiva, aby ETF konkurovaly nebo aby získaly část tohoto kapitálu.

Nazarov hovoří o přílivu kapitálu prostřednictvím ETF do kryptomarketu jako o zlomovém okamžiku, kdy velcí správci aktiv dostali pohodlnou cestu ke kryptoměně.

Velikosti tohoto trhu plně nerozumí ani průměrný spotřebitel nebo některé další instituce. Myslím, že je to opravdu obrovský trh. Je to tedy zlomový okamžik a je to skutečně globální finanční trh, který je součástí technologie kryptoměn a blockchainu způsobem, který dříve neexistoval, dodal.

Další:

Likvidace trading pozic v hodnotě 638 milionů dolarů za 24 hodin! Bitcoin míří na 250 000 dolarů: CEO Bitwise

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *