Pondělí, 27 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Trader Peter Brandt zvyšuje svůj target v tomto cyklu na 200 000 USD za Bitcoin, ale nesmí jít pod 50 500 $

Poté, co se kryptokrál vymanil z masivního býčího vzoru, se obchodník Peter Brandt nechal slyšet, že zvyšuje svou cílovou cenu do konce bull marketu, ale má to háček.

Brandt svým 717 tisícům sledujícím na platformě X sdílel predikci, že Bitcoin je nyní v pozici, kdy může do 3. čtvrtletí 2025 vzrůst o více než 250 % ze současných úrovní po breakoutu ze vzestupného kanálu na třídenním grafu.

Obchodník však zdůrazňuje, že jeho vysoký cenový cíl pro Bitcoin bude zrušen, pokud se BTC začne obchodovat pod 50 500 $.

S tahem nad horní hranici 15měsíčního kanálu se cíl pro současný cyklus býčího trhu, který má skončit v srpnu/září 2025, zvyšuje ze 120 000 USD na 200 000 USD / BTC.

Uzavření pod minimem z minulého týdne tuto interpretaci zruší.

Laserové oči však podle analytika nejsou na místě. Svým sledujícím se pokusl sdělit něco ve smyslu, že příliš mnoho bullish nálady může indikovat blížící se propad:

Stejně jako v roce 2021 použiji laserové oči na ‚X‘ jako reverzní indikátor. Takže, lidé, pokud chcete, aby bitcoiny zůstaly v silném trendu, nepoužívejte laserové oči na svůj obrázek na sociálních sítích. Příliš mnoho laserových očí bude KOD (polibek smrti).

Trend laserových očí probíhal během posledního bull marketu a měl znamenat jistotu, že Bitcoin dosáhne 100 000 USD. Cyklus nakonec skončil ATH na úrovni 69 000 dolarů.

Další:

MicroStrategy Michaela Saylora přidala do digitálního skladu 3 000 bitcoinů za dalších 150 milionů dolarů

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *