Úterý, 18 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Bitcoinový youtuber obdržel největší donate v historii CZ/SK YouTube

Youtuber Kicom, který od konce února tohoto roku točí videa o Bitcoinu a kryptoměnách, obdržel podle svých slov největší donate v historii CZ/SK YouTube, a to 1 Bitcoin v hodnotě přes 200 000 Kč.

Největší donate v historii CZ/SK YouTube

Pravděpodobně největší donate na české youtuberské scéně získal bitcoinový youtuber. Za svá vzdělávací videa vydávaná na kanálu Bitcoinovej Kanál, která vychází každé úterý také na Hodlerovi, si od jednoho fanouška/fanynky vysloužil 1 celý Bitcoin v aktuální tržní hodnotě přes 200 tisíc korun.

Možná jste se divili, proč včera večer video nevyšlo. Je to právě proto, že včerejší video nebylo tradičně vzdělávací, ale Kicom se v něm radoval z nově nabytého bohatství. A není se čemu divit, když zvážíme, kolik by podle některých predikcí mohla jednotka BTC v budoucnu stát. O to větší radost mu dělá, že to získal jako donate, tedy ocenění za svou práci.

Svůj vlastní příběh Kicom shrnul těmito slovy:

„Kluk z maloměsta, kterému je prostě přes 30, se rozhodl, že bude dělat prostě kanál na Youtube a navíc jako o Bitcoinu, kterej na začátku roku skoro nikoho nezajímal a tak se mu to nějak jako rozrostlo, až se z toho stal jako full-time a… A teď se to jako završilo tím, že mu někdo poslal celej Bitcoin”

Dá se točením videí uživit?

„A samozřejmě, konec to není,” dodal bitcoinový youtuber, který i díky dřívější spolupráci s Revolutem, Alzou či O2 věří, že ho točení videí může živit. Dle svých slov mu to naopak dodalo sílu do další práce, protože od začátku věděl, že to chce překlopit ve výdělečnou činnost.

1 Bitcoin v současné hodnotě přes 212 000 Kč však neprodá, ale bude ho hodlovat. Co tomu říkáte, prodali byste bitcoinový donate s takovou cenou, nebo byste si ho taky nechali na HODL?

Celé video, kde se youtuber raduje z pravděpodobně největšího daru na CZ/SK Youtube, si můžete zhlédnout níže.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku, Steemitu a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Co číst dále?

Je čínské FOMO větší než Bakkt, Libra a ETF?

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *