Bloomberg: Altcoinová Sézóna je Možná na Obzoru

altcoiny, sezóna, obzor, obzoru, krypto, bitcoin, slunce, západ, news, investice, peníze

Bloomberg v nové analýze hovoří o možném příchodu oblevy na trhu altcoinů. Jak na to přišli? A je skutečně za dveřmi altcoinová sezóna?

Bloomberg přeje altcoinům UP

Je to tak, Bloomberg v nové analýze věří, že altcoinová sezóna může klepat na dveře. Důvodem je podle nich obnovená korelace Bitcoinu a altcoinů. Ve své analýze říká:

„..Technické ukazatele ukazují, že cenová akce mezi bitcoiny a altcoiny se blíží k nejvyšší korelaci v letošním roce, což naznačuje, že na obzoru může být tzv. altcoinová sezóna. Zdá se, že ceny alternativních mincí napodobují bitcoiny téměř individuálně, přičemž podle údajů sestavených Bloombergem dochází k nejvyšší korelaci mezi Bitcoinem a Etherem.“

Důvodem pro altcoinovou sezónu je také dosud silně působící rezistence bitcoinové dominance v úrovni 70 % (CMC). Bitcoin zde vytvořil prozatimní strop své převahy na trhu. Pokud tato oblast povolí, s největší pravděpodobností se dostaneme až na 80 %, a to už by bylo pro altcoiny opravdové peklo. Naopak odraz směrem dolů nás dostane do altcoinové sezóny, nebo aspoň do určité korekce bitcoinové nadvlády na kryptomarketu.

dominance Bitcoinu

Nedávno jsme vás informovali o předpovědi analytika MacBTC, který uvedl, že řada altoinů zažije poslední panické prodeje v poslední fázi cyklu, což nastane do 14 dní (tedy do úterý 3. 9. 2019). Od té doby celý kryptomarket klesl asi o 32 miliard $ (z 280 na 248 mld. USD).

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroje:
https://dailyhodl.com/
https://www.bloomberg.com/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.