Sobota, 24 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Budu vysílat z velmi speciálního místa, napsal Ben “BitBoy” Armstrong. Následně byl zatčen policií v živém přenosu

Kryptoměnový influencer Ben Armstrong, známý jako původní BitBoy, byl zatčen při svém live streamu před domem bývalého obchodního partnera, o kterém tvrdí, že vlastní jeho Lamborghini.

Brzy budu vysílat živě na YouTube z velmi speciálního místa, takže se připravte, bude to dobré, vzkázal svým fanouškům na X.

O méně než hodinu později se Armstrong ozval živě v rezidenci konzultanta a investora do nezaměnitelných tokenů Carlose Diaze, o kterém se předpokládá, že má spojení s Hit Network.

Youtuber začal živé vysílání, dorazil na místo a oznámil sledujícím, že ho Diaz chtěl zabít a dodal, že má spojení s houstonskou mafií. Následně začal křičet: „já se tě nebojím, Carlosi.”

Historie Bitcoinu: Co bylo před Satoshi Nakamotem? Časová osa událostí v životě nejvýznamnější kryptoměny

Na místo po necelých 20 minutách dorazila policie a vyzvala ho, aby odložil telefon a uvedl, jestli má u sebe nějakou zbraň, což popřel. Přenos pokračoval dalších 17 minut zvukem rozhovoru influencera s policií, která ho na místě “vyzvedla” a odvezla na další “speciální” místo.

Po zatčení Bena Armstronga, mnohými obviňovaného z propagace ztrátových či podvodných projektů, blockchainový detektiv ZachXBT vyjádřil určité zadostiučinění:

Vždy budeme oslavovat, jak jeden z nejznámějších špatných herců v kryptoměnách konečně sklidí karmu, uvedl.

Poté, co se krypto youtuber kvůli sporům s bývalými obchodními partnery dostal do vězení, byl následně propuštěn na kauci ve výši 2 600 dolarů. Důvodem zadržení měla být potulka / slídění a výtržnost.

Armstrong údajně vezl na zadním sedadle svého auta zbraň a cestoval s jednou další osobou, jak naznačuje úryvek z živého přenosu. Po streamu ze speciálního místa neztratil humor a tweetoval:

Tohle je nejtěžší tweet, který jsem kdy musel napsat. Musím se přiznat k něčemu, co by mě nikdy nenapadlo, že přiznám. Ani si nejsem úplně jistý, jestli mám odvahu to říct, ale udělám, co budu moct.

Tady to je: Jmenuji se Ben a jsem vandrák. Odseděl jsem si celých osm hodin ve vězení.

Koncem srpna společnost Hit Network, která kontroluje značku „BitBoy Crypto“, přerušila styky se svou dosavadní veřejnou tváří Benem Armstrongem s odvoláním na problémy související se zneužíváním návykových látek a finančním poškozením zaměstnanců i dalších osob. Yutuber se s tím odmítl smířit a chce své jméno zpět.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *