Středa, 22 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Čekejte nečekané! Až Bitcoin opustí masivní inverzní pattern, poputuje na 370 tisíc dolarů: Analytik Dave the Wave

Má 140 tisíc sledujících, těší se oblibě fanoušků a vyšel mu krach kryptomarketu v květnu 2021. Analytik odhaluje svůj neskromný dlouhodobý cíl pro cenu mince krále kryptosektoru.

Pseudonymní analytik Dave the Wave říká, že identifikoval formování obrovského inverzního patternu head and shoulders na měsíčním grafu. Obří struktura by v případě potvrzení definovala trh s Bitcoinem na roky dopředu.

Podle grafu sdíleného analytikem se Bitcoin vymaní z býčího vzoru “hlava ramena” někdy v roce 2025. Poté by měl směřovat k influencerovu dlouhodobému cíli nad 370 000 dolarů.

Bývalý manažer FTX Ryan Salame přiznal vinu! 1,5 miliardy dolarů zaplatí vládě, necelých 6 milionů věřitelům

Nemyslím si, že by někdo něco takového čekal.

Vždy očekávejte neočekávané.

Podle tohoto sénáře se BTC někdy v příštím roce vrátí ke svému historickému maximu kolem 69 000 USD, aby se propadl do hluboké korekce někam na 50 tisíc dolarů.

Tím se vytvoří druhé rameno a zatímco halving by mohl posloužit jako katalyzátor jeho formování, skutečný růst podle analýzy Dave the Wave začne až později.

Ačkoli si myslím, že půlení BTC bude hrát s dozráváním trhu stále méně významnou roli, může v mezidobí opět posloužit jako stimul.Cena již dříve explodovala směrem vzhůru, když se měsíční vrchol v blízkosti setkal se spodním pásmem LGC (logaritmické růstové křivky).To by naznačovalo posílení ceny k předchozím maximům v roce 2024… s proražením v roce 2025.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *