Pátek, 24 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Kongresman Tom Emmer chce zavést pravidlo, které by zabránilo SEC napadat kryptosektor, než bude regulován

Politik má v úmyslu uzákonit pravidlo, které omezí využívání finančních prostředků SEC na akce proti průmyslu digitálních aktiv. To by agentuře svázalo ruce v kauzách, jako jsou žaloby top kryptoburz Coinbase a Binance.

Sec by se neměla pouštět do žalob a dalších vynucovacích akcí, dokud nebudou implementována komplexní pravidla a předpisy. Emmer proto navrhuje přijetí dodatku k financování, který se o to postará.

Republikán Tom Emmer již dříve označil SEC za zdroj obav o kryptoměnové odvětví v USA. Politik kritizuje předsedu SEC Garyho Genslera a tvrdí, že překročil svou autoritu, což má negativní dopady na Američany.

Navzdory zákazu vývozu čipů AI do Číny Tencent odhaluje svůj jazykový model Hunyuan konkurující ChatGPT

Emmer se nyní snaží přesvědčit Kongres, aby využil své dostupné metody a správní postupy ke zmaření jakéhokoli potenciálního zneužití finančních prostředků daňových poplatníků Genslerem a SEC.

GaryGensler zneužil své pravomoci k růstu administrativního orgánu ke škodě amerického lidu. Kongres musí použít všechny naše nástroje, včetně procesu přidělování prostředků, aby zabránil předsedovi Genslerovi v dalším weaponizování dolarů daňových poplatníků, uvedl.

Tom Emmer již delší dobu v americkém Kongresu hájí kryptoměny. Mimo jiné spolunavrhuje zákon o regulaci blockchainu a podpořil zákon Warrena Davidsona o stabilizaci SEC, který se snaží odstranit Garyho Genslera z jeho pozice předsedy SEC.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *