Pondělí, 27 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

CEO Coinbase potvrzuje, že kryptoburza bude podporovat Lightning Network ke zrychlení bitcoinových transakcí

Brian Armstrong oznámil, že se Coinbase konečně rozhodla v otázce, zda implementovat bitcoinovou platební vrstvu Lightning Network (LN).

Americká kryptoburza Coinbase začátkem srpna uvedla, že zvažuje podporu Lightningu. Ve středu Armstrong uvedl na X (dříve Twitter), že společnost dokončila své zvažování a „rozhodla se integrovat Lightning.“

Tým odvedl skvělou práci a rozhodli jsme se integrovat Lightning. Bitcoin je nejdůležitějším aktivem v kryptoměnách a my jsme nadšeni, že můžeme přispět k umožnění rychlejších/levnějších bitcoinových transakcí. Integrace bude nějakou dobu trvat, takže prosím buďte trpěliví.

Škody CoinEx během hacku dosáhly nejméně 55 mil. USD! Podezřelá je severokorejská hackerská skupina Lazarus

Šéf společnosti Coinbase pochválil Bitcoin a označil ho za „nejdůležitější aktivum v kryptoměnách.“ V srpnu, když dostal dotaz na Lightning a na svou údajnou nedosatečnou podporu Bitcoinu, řekl:

Zkoumáme, jak nejlépe přidat Lightning. Je to netriviální, ale myslím, že to stojí za to. Jsem pro platby v bitcoinech.

Nejsem si jistý, proč si myslíte, že ignorujeme bitcoiny – do bitcoinu jsme pravděpodobně zapojili více lidí než kterákoli společnost na světě. Pojďme to postavit společně.

To dává smysl, Coinbase je na rozdíl od altcoinových burz, jako je Binance, považována dlouhodobě za vstupní bránu do kryptoměn a řada nováčku si právě zde pořídila své první zlomky BTC.

Lightning je platební síť 2. vrstvy fungující jako nástavba na bitcoinovém blockchainu, která umožňuje rychlé a levné transakce tím, že je odkloní mimo vrstvu 1.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *