Středa, 29 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Nové jméno kryptoburzy Huobi vyvolává údiv a pochybnosti současně, rebranding na HTX evokuje zkrachovalou FTX

Kryptoměnová burza Huobi slaví své 10. výročí kontroverzním marketingovým krokem – firma se přejmenovává z „Huobi“ na HTX, což až příliš připomíná název bankrotující FTX.

Zdá se, že Huobi nešikovným marketingovým krokem připodobnila svou platformu ke kryptoburze, kterou v listopadu 2022 postihl pád. FTX, jejíž vedení údajně podvedlo své klienty, zastavila výběry a vyrobila více než milion věřitelů.

Nový slogan firmy zní:

HTX, Just Trade It.

Decentralizované burzy zaznamenávají tsunami wash tradingu! 2 miliardy dolarů za dva roky, říká Solidus Labs

Není zcela jasné, proč Huobi, která oznámila rebranding 13. září, zvolila zrovna toto jméno. Existují dva výklady zkratky HTX:

  1. Podle prvního výkladu „H“ představuje první písmeno Huobi, „T“ představuje blockchainový projekt Justina Suna Tron a „X“ představuje burzu.
  2. Další výklad je, že „HT“ představuje původní Huobi Token (HT) burzy, zatímco „X“ je římská číslice pro 10, která vzdává hold 10. výročí společnosti.

Společnost již přejmenovala své účty na sociálních sítích, aby odrážely nové jméno. Na X (dříve Twitteru) burzy nyní vystupuje jako HTX_Global, zatímco její oficiální skupina na telegramu je „HTXglobalofficial.“

Zpětná vazba komunity říká, že si Huobi půjčila velkou část svého nového jména od problémové FTX. „To je první věc, která každého napadne,“ uvedl jeden z uživatelů.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *