Úterý, 28 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

CEO správce aktiv za 76 miliard USD Jan van Eck chválí „téměř dokonalé” nastavení pro kryptoměny v roce 2024

Jan van Eck, generální ředitel gigantu pro správu aktiv VanEck, se nechal slyšet, že s blížícím se příchodem roku 2024 se podmínky pro kryptoměny stávají mimořádně příznivými.

Bitcoin se s největší pravděpodobností etabloval jako hlavní alternativa zlata a dává býkům příležitost k „téměř dokonalému obchodu“ s blížícím se příchodem nového roku, říká Jan van Eck. Šéf mnohamiliardového správce aktiv své bullish postoje vůči kryptoměnám vyjádřil v novém rozhovoru na podcastu Empire.

Uvedl:

Celé to může být podvod, jak si myslí mnoho lidí. Mohlo by se stát, že společnosti Web2 přijmou nějakou krypto technologii, některé firmy z Wall Street udělají licencovaný blockchain a my dva budeme mít za tři roky jinou práci. Mohlo by to tak být.

Ale – musíte podcenit budoucnost, protože ji nikdo nezná – ale pokud se Bitcoin nyní etabloval – což si myslím, a já si to myslím už pět let – jako alternativa k poptávce po zlatě jako uchovateli hodnoty, stejně jako stříbro k platině, pak máte pro obchod téměř dokonalé nastavení.

Jan van Eck dále říká, že Fed již začíná pomalu měnit svou politiku a pivot bude jedním z býčích faktorů pro kryptoměny v čele s Bitcoinem. Ten navíc čeká halving a do toho jsou zde podle podnikatele likvidace, ke kterým došlo na trhu:

Jednou z nich byl dluh rozvíjejících se zemí, kde se dluhopisy vydávané těmito zeměmi obchodovaly za 0,04, 0,05 nebo 0,10 dolaru za dolar. A co se děje? Vidíte, jak se všichni likvidují, vidíte, jak se likvidují tvůrci trhu, takže neexistuje žádná infrastruktura, a teď asi narativ kolem bankrotu FTX, kde se bude likvidovat jejich portfolio.

Prostě si nedokážu představit, kdo další by měl ještě prodávat. A když se podíváte na statistiky on-chain a CeFi prodejů Bitcoinu a dalších mincí, tak to všechno podporuje tento jednoduchý příběh.

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *