Pondělí, 20 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Čína zavádí přísnější regulace – Lidé budou pod větší kontrolou!

Regulace vedou v Číně k dalšímu kroku, kterým je náběh na totální kontrolu a sledování. Vzniká svět, kde nad lidmi bude ještě přísnější dohled systému a nejhorší na tom je, že ten náš se od Číny zas tak moc neliší.

Čína implementuje přísnější finanční pravidla

Jde o zprávu původně zveřejněnou místními médii. Podle nich čínská centrální banka připravuje nový soubor přísnějších pravidel. Nové regulace budou zaměřeny na lidské soukromí a finance. Osobní informace budou vyžadovány v bezprecedentním rozsahu v rámci bankovních produktů.

Pod kontrolou

Předchozí verze pravidel podle regulátora nestačí, protože vyžadovala pouze základní informace. Vyřeší to úplné nahlédnutí do akademických, zaměstnaneckých a e-mailových informací, jakož i korespondence a registračních adres domácností a všech osobních mobilních telefonních čísel.

Nebudou chybět ani data o manželovi / manželce v plném rozsahu.

Pod kontrolou bude vše. Například zvýšený počet telefonních čísel jednotlivce znamená zvýšenou pravděpodobnost, že taková osoba podvádí systém. V takovém případě může banka odmítnout poskytnout jakékoli služby.

Nová přísnější pravidla mají vstoupit v platnost již 20. ledna.

Instituce se musí přidat

Musí se přidat také veřejné instituce. To znamená přísnější sběr dat ohledně plateb za služby – např. za vodu, daně, přestupky či soudní rozhodnutí, vymáhání práva, správní sankce atd. To vše v rámci nového úvěrového systému, který však již v této podobě přerostl v něco víc.

Závěr

Regulace finančních služeb budou v Číně přísnější. Vypadá to, že vybočit z normy znamená, stát se potenciálně škodlivým / nepřátelským vůči systému. Pro tyto případy se podle všeho jednotlivec může velmi snadno legálně odstřihnout od financí. A může být ještě hůře – vzhledem k plánovanému zrušení hotovosti, které se již v Číně testuje na velkém území.

Tato zpráva pochopitelně vede k vyzdvihnutí Bitcoinu coby poslední alternativy.

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku, Steemitu a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Co číst dále?

Burza Binance právě přidala podporu Kč! V korunách lze nyní nakupovat krypto při platbě VISA kartou

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *