Co ohledně krypta uniklo zraku Charlieho Mungera z Berkshire Hathaway

bitcoin, btc, neprodá, money

Autor investiční literatury, včetně knihy Bohatý táta, chudý táta, reagoval na nedávnou kritiku kryptoměn v podání miliardáře Charlieho Mungera.

 

SEC navrhuje překážku pro krypto společnosti, které působí jako správci digitálních aktiv

 

Kiyosaki se vyjádřil k anti-krypto postojům Mungera

V novém rozhovoru s Danielou Cambone ze Stansberry Research Kiyosaki reaguje na Mungerovy komentáře. Jmenovitě miliardář uvedl, že ve prospěch kryptoměn neexistuje žádný dobrý argument .

Munger dále označil kryptoměny za pokus o nahrazení národní měny.

 To by bylo jako pokoušet se nahradit národní ovzduší, uvedl.

Prává ruka Warren Buffetta, přezdívaného Věštec z Omahy, se nezdráhala použít ostřejší slova.

Munger uvedl, že ti, kdo si myslí něco jiného, jsou „idioti.“ Kromě toho uvedl, že se „stydí za svou zemi“ za to, že umožnila pokračovat v provozu tohoto odvětví.

Kiyosaki k tomu říká:

Charlie Munger je starý muž jako já. Jsme přibližně stejně staří… Jsme ve stejné kategorii.

Když jsem zde psal knihu „Kdo mi ukradl důchod?,“ zajímalo mě, že Boomers jsou největší generací v historii. A až jejich důchody odejdou, bude to vysávat hotovost z akciového trhu. Takže Charlie pravděpodobně stále řekne ‘Nakupte akcie.’ Ale důvod, proč mám rád krypto, není kvůli Bitcoinu, je to kvůli blockchainu a blockchain je účetní systém. Je to legitimnější než Fed, ministerstvo financí nebo Wall Street. Charlie Munger je tedy v davu Fedu/Pokladnice/Wall Street a mladší generace, mileniálové a nižší, jsou v davu iPhonů.

Toto je nejmocnější nástroj, jaký jsem kdy viděl. Stále nevím, jak to používat, protože jsem starý chlap. Ale tato věc je nejmocnějším nástrojem, jaký jsem kdy v historii viděl. Přichází další nástroje, ale s touto věcí tady, tenhle iPhone, můžu takhle zavolat komukoli na světě. Je úžasné, co se dá dělat. Takže mladší generace je v této věci, zatímco Charlie Munger je na Fed, ministerstvo financí a Wall Street.

Advertisement

Vzhledem ke své svobodomyslné kritice příznivců kryptoměn může mít Munger s Bitcoinem více společného, než si myslí. Ve skutečnosti je Bitcoin nástrojem svobody a kryptokomunita víc než kdokoli jiný uznává právo vyjádřit názor.

 

USDT společnosti Tether získává 1 miliardu dolarů! Paxos už spálil přes 1,8 mld. Binance USD (BUSD)

 

Naplní se Kyiosakiho scénář? Po obřím krachu předvídá explozivní růst Bitcoinu na 500 000 dolarů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.