Sobota, 13 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Naplní se Kyiosakiho scénář? Po obřím krachu předvídá explozivní růst Bitcoinu na 500 000 dolarů

Slavný autor finanční a investorské literatury Robert Kiyosaki věří, že již tento měsíc začne velký krach trhů, který zasáhne všechna aktiva.

 

Kongres USA uspořádá 14. února slyšení o „krachu kryptoměn“

 

Kiyosaki předvídá krach na trzích

Kiyosaki svým 2,3 milionům následovníků na Twitteru říká, aby věnovali velkou pozornost vlně propouštění u technologických gigantů, jako jsou Google, Microsoft, Facebook a Amazon.

Podle investora dojde k propadům napříč finančními trhy, včetně jím samotným dlohodobě propagované trojice. Tu tvoří zlato, stříbro a Bitcoin.

Uvedl:

Silicon Valley jako první padne jako domino, v roce 2022 propustil 144 000. V roce 2023 dalších 66 000.

VALENTÝNSKÝ MASAKR předpověděl Stansberry Research. Všechno se zhroutí, včetně cen, zlata, stříbra, Bitcoinu. Nepanikařte. Dobré zprávy. Koupím více zlata, stříbra a bitcoinů – skutečné peníze za falešné.

Po pádu Kiyosaki věří, že FED bude nucen tisknout miliardy na podporu trhů. To povede k růstu státního dluhu a erodování hodnoty dolaru.

Přichází obří krach. Deprese možná. Fed to donutí tisknout miliardy ve falešných penězích.

Do roku 2025 zlato za 5 000 USD, stříbro za 500 USD a bitcoin za 500 000 USD. Proč? Protože víra v americký dolar, falešné peníze, bude zničena. Zlato a stříbrno jsou peníze bohů. Bitcoin peníze lidí…

 

Varování: Všechna historická data jsou za náma a jejich podobnost s budoucností je nepravděpodobná. Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty, proto by je nikdo neměl neuváženě kupovat ani používat. Vstupem na web Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!
Registrací na Coinbase přes tento odkaz získáte bonus 10 USD za Váš první nákup kryptoměn na největší americké kryptoburze. Více informací a návod najdete zde.
Zaregistrujte se na Binance přes tento odkaz a získáte 10% slevu na poplatcích. Pro více informací o největší altcoinové burze na světě navštivte náš návod.

 

Bitcoin na prahu bull marketu? Další várka bullish grafů: Týden na trzích

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *