Středa, 21 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Craig Wright chce vyjednat dohodu v soudním sporu o miliardy dolarů v BTC

V kauze Kleiman byl Craig Wright odsouzen k zaplacení poloviny majetku, který patřil Satoshimu Nakamotovi – tvůrci Bitcoinu. Craig Wright tvrdí, že s Kleimanem vytěžili první milion bitcoinů a společně stvořili identitu zakladatele BTC.

Craig Wright chce víc času

Ačkoli původně se Australan v rozhovoru krátce po skončení soudu vyjádřil, že pozustalým po svém obchodním partnerovi vyplatí půl milionu BTC, nyní se zdá, že mu v tom něco může bránit. Nabízí se úvaha, zda k milionu bitcoinů má přístup. Sám totiž tvrdil, že kdyby chtěl, tak by je již dávno kdykoli prodal a potopil trh. Ale dá se mu věřit? Můžeme si připomenout slova soudce, který řekl:

„Během jeho svědectví na mě Dr. Wrightův projev nedělal dojem někoho, kdo říká pravdu. Když to pro něj bylo příznivé, zdálo se, že dr. Wright má vynikající paměť a pečlivou pozornost k detailům. Jinak byl Dr. Wright agresivní a vyhýbavý.

Když byl konfrontován s důkazy naznačujícími, že některé dokumenty byly vyrobeny nebo pozměněny, stal se extrémně defenzivním a pokusil se vyhnout dotazování…  […]

Pro účely této akce je stanoveno, že Dr. Wright a David Kleiman uzavřeli partnerství 50/50 za účelem rozvoje duševního vlastnictví bitcoinů a těžby bitcoinů.”

Soud nerozhodoval o tom, kolik BTC Craig Wright vlastní, ani o tom, zda je Satoshi Nakamoto. To naopak již dříve velmi aktivně všemožně šířil sám Wright, stojící za bitcoincashovým forkem BCH SV. Nyní se snaží získat více času na případnou dohodu s pozůstalými. Ti souhlasili a žádost o více času podpořili. V dokumentu, kde Australan žádá o 30 dní na vyjednávání s rodinou Kleimana, se píše:

„Strany se v současné době účastní diskuzí o urovnání dobré víry. Za tímto účelem Dr. Wright a žalobci s úctou žádají o 30denní prodloužení všech lhůt pro objevování a případy, aby se tyto diskuse usnadnily. “

 

Odebírejte nové články kliknutím na zvoneček a budete mít stálý přehled. Nebo nás sledujte na Facebooku a přidejte se do naší diskuzní free HODL skupiny.

Zdroje:
https://www.coindesk.com/

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *