Středa, 24 dubnaVítejte na českém hodlerském webu!

Digitální měnu vlastní 19 % obyvatel New Yorku! Studie kryptoburzy Coinbase hovoří o vysoké míře přijetí krypta

Coinbase vydala 4. pokračování ze své série zpráv o kryptoinovacích ve Spojených státech, která se zaměřuje na New York a poukazuje na pokračující akceptaci kryptoměn.

Zpráva kryptoburzy zdůraznila různé milníky, kterých stát New York  dosáhl ohledně přijetí kryptoměn. Coinbase zdůraznila, že v New Yorku existuje 692 blockchainových organizací a více než 800 zakladatelů.

Téměř každý páty obyvatel New Yorku, neboli 19 % těch, kteří se studie zúčastnili, vlastní kryptoměny. Jeden ze tří Newyorčanů navíc souhlasil s tím, že kryptoměny činí finanční systém spravedlivějším, a popsal je jako „hodnotnou investici do budoucnosti.“

Tvůrci seriálu Futurama si v nové epizodě udělali legraci z těžařů Bitcoinu! Divoký bitcoinový zápas v roce 3023

Závěry studie Morning Consult, kterou si nechala vypracovat Coinbase, byly součástí zprávy nazvané „United States of Crypto,“ která vyzdvihuje krypto inovace ve Spojených státech.  Společnost uvedla:

Vzhledem k tomu, že obyvatelé New Yorku přijímají myšlenku kryptoměn, inovací a síly blockchainu, je tento stát i nadále významným centrem této transformační technologie a krypto hnutí. Stát New York se může pochlubit ohromnými 692 blockchainovými organizacemi s více než 800 zakladateli. Navíc více než polovina – 52 % – z Fortune 100 se od začátku roku 2020 věnuje krypto, blockchain nebo web3 iniciativám. Technologie, finanční služby a maloobchod představují většinu iniciativ (≈75 %) podniknutých společnostmi z žebříčku Fortune 100 od prvního čtvrtletí roku 2020 a mnoho z nich sídlí v New Yorku.

Bitcoinové bankomaty na Manhattanu, New York City. Zdroj: CoinATMRadar

Ethereová 2. vrstva od americké kryptoburzy Coinbase – Base – získala podporu decentralizované burzy Uniswap

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *