Úterý, 21 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Tvůrci seriálu Futurama si v nové epizodě udělali legraci z těžařů Bitcoinu! Divoký bitcoinový zápas v roce 3023

Animovaný sci-fi seriál Futurama, který vznikl dávno před Bitcoinem, v nové epizodě naznačil, že těžaři budou i za tisíc let nadále těžit bitcoiny.

Epizora S08E03, kde se tvůrci Futuramy rozhodli vtipkovat na účet bitcoinových nadšenců, nese název „How the West Was 1010001.” V češtině dostala ještě chytlavější překlad názvu „Divoký bitcoinový zápas.”

Tohle bylo trochu cringe a s bitcoin vtipy tu jsou asi pár let pozdě, uvedl po zhlédnutí nového dílu Futuramy jeden z prvních diváků na CSFD.

Soud zamítl hromadnou žalobu na Bitfinex a Tether týkající se údajného nezajištění stablecoinu USDT americkými dolary

Následující část obsahuje spoiler!

Hlavní hrdinové přišli k obrovské ztrátě díky investici do BItcoinu. Poté jsou kvůli dluhu u robotické mafie nuceni vydat se na západ do “Crypto Country.” Divoký krypto západ, pyramidová hra, špinavá energie a další oblíbená klišé nemohou chybět!

Zlatá horečka může začít, když se cena BTC opět zvedne, což přiláká těžaře. Lidé cestují hledat „levnou, špinavou elektřinu,“ aby mohli pokračovat v těžbě bitcoinů a potvrzování bloků…

Celkově vzato měl Bitcoin svůj další seriálový comeback poté, co se již objevil v celé řadě dalších, včetně Simpsonů. Nedá se ale říct, že by šlo o bůhvíjak vítězný okamžik pro kryptoměny, vzhledem k počtu narážek a vtipů na jejich adresu.

Když hrdinové navštívili Doge City, ukázalo se, že těžaři „využívají tak kolosální množství energie, že to ionizuje atmosféru.“ Zajímavé je, že Futurama neřešila, proč by postavy – dokonce i ve smyšlené komediální budoucnosti – stále těžily bitcoiny v roce 3023. Podle odhadů bude poslední zlomek bitcoinu vytěžen okolo roku 2140.

Seriál byl poprvé odvysílán v březnu 1999, zhruba 10 let před první bitcoinovou transakcí.

Adam Back vsadil 1 milion satoshi na to, že cena Bitcoinu dosáhne 100 000 dolarů ještě před halvingem 2024

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *