Úterý, 21 květnaVítejte na českém hodlerském webu!

Adam Back vsadil 1 milion satoshi na to, že cena Bitcoinu dosáhne 100 000 dolarů ještě před halvingem 2024

S blížícím se halvingem ožívají naděje bitcoinových OG i ostatních investorů a nadšenců na dosažení vytouženého milníku 100 tisíc USD za jeden jediný bitcoin.

Generální ředitel společnosti Blockstream Adam Back, jeden z prvních průkopníků kryptoměn a možný kandidát na Satoshi Nakamota, uzavřel sázku na právě takovou cenu Bitcoinu.

K příštímu pravidelnému půlení těžařských odměn zakotvenému v samotném kódu Bitcoinu má podle aktuálních odhadů dojít 26. dubna 2024. Inflace BTC (ve smyslu přílivu nových jednotek na trh) klesne na 0,84 % a těžební odměna z 6,25 na 3,125 BTC.

FBI varuje před podvody s kryptoměnami na internetu: Pozor na krádené účty na soc. sítích, phishing i podvodné reklamy

100 tisíc dolarů byl cíl, ve který během posledního bull marketu doufala celá řada uživatelů sociálních sítí, kteří si do svých profilovek vkládali laserové oči. Back věří, že cena BTC pravděpodobně dosáhne zmíněné úrovně ještě dříve. Uvedl:

Sázka je uzavřena🚀: Sázím se, že Bitcoin dosáhne nebo překročí 100k dolarů od teď do halvingu (31. března 2024), s @vikingobitcoin9.
Vítězi připadne 1 milion sátů.

Pro Backa je tato sázka spíše symbolická, vzhledem k tomu, že jeho čisté jmění se odhaduje někde mezi 50 a 300 miliony dolarů. Milion satoshi je při aktuálním kurzu BTC pouze 290 USD a pokud šéf Blockstreamu zvítězí, bude to 1 000 USD či více.

Jednotky Bitcoinu: Kolik satoshi (SAT) je jeden Bitcoin (BTC), co je Microbitcoin (µBTC) a další..

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *