Středa, 21 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

ETF požírá svět! Snědly každou druhou třídu aktiv a jako dezert si dávají bitcoiny, říká investor Fred Krueger

8. února investor a autor Fred Krueger poznamenal, že kombinované držby BTC devíti nově spuštěných bitcoinových ETF brzy převýší zásoby největšího firemního držitele Bitcoinu, společnost MicroStrategy.

Přílivy do spotových bitcoinových ETF v průběhu týdne nadále překonávaly krvácení z fondu GBTC společnosti Grayscale. Zatímco tento fond zažívá odliv, ostatních 9 fondů to kompenzuje svými přítoky.

Ve čtvrtek investor a autor Fred Krueger upozornil na stále se navyšující množství Bitcoinu, který ve svých podkladových aktivech drží 9 nových spot Bitcoin ETF fondů (z celkových 10; po odečtení GBTC).

Zítra si zelená (187 BTC) vymění místo s oranžovou (190 BTC). Bude trvat méně než 30 dní, než New9 předstihne MSTR v počtu držených bitcoinů.

ETF požírají svět. Sežraly všechny ostatní třídy aktiv a Bitcoin si dávají jako dezert, uvedl Krueger.

Bitcoin pronikl také do All-in-One konzervativního ETF od Fidelity. „Pokud se přidávají ke konzervativům, je to pravděpodobně dobré znamení,“ komentoval informaci ETF analytik Eric Balchunas.

Fidelity má alokaci 1 – 3 % bitcoinů ve svých fondech pro alokaci aktiv „All-in-One“ v Kanadě pomocí spotových bitcoinových ETF. “Konzervativní” verze je zveřejněna níže. Když a jestli se to stane normou pro portfolia v USA, wow, dodal investiční ředitel společnosti Bitwise Asset Management Matt Hougan.

Celkový denní objem obchodů se spotovými bitcoinovými burzovně obchodovanými fondy (ETF) přesáhl 7. února miliardu dolarů. Analytik Bloomberg Intelligence James Seyffart to popsal jako „velký objemový den“ pro BlackRock iShares Bitcoin Trust (IBIT), který v čele žebříčku zaznamenal denní objem obchodů 341,2 milionu dolarů.

Další:

Německé úřady zabavily cca 50 tisíc bitcoinů v rámci vyšetřování údajných pirátských webů z roku 2013

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *