Pondělí, 15 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Z peněženek kryptoburz odteklo Ethereum (ETH) v hodnotě 1 220 000 000 dolarů jen za pouhé tři týdny

Za necelý měsíc došlo k odlivu masivního množství Etherea z kryptoburz. Na hromadění ETH v soukromých peněženkách upozorňuje kryptoměnový analytik a obchodník Ali Martinez a společnost Glassnode.

Ethereum zaznamenalo za poslední týdny významný odliv z burz. Analytik Ali Martinez z toho odvodil, že druhá největší kryptoměna podle tržní kapitalizace potenciálně čelí poklesu prodejního tlaku.

Za poslední tři týdny bylo ze známých kryptoměnových peněženek staženo téměř 510 000 ETH v celkové hodnotě přibližně 1,22 miliardy dolarů!

Tento významný odliv naznačuje silný sentiment držitelů Etherea a potenciálně menší prodejní tlak na trhu, uvedl.

Podle dat kryptoanalytické platformy Glassnode množství Etherea na burzách dosáhlo v prosinci lokálního maxima těsně pod 14,4 miliony jednotek, ale do konce ledna již kleslo na méně než 13,65 milionu ETH.

Martinez také sledoval vývoj konkurenční kryptoměny Cardano (ADA). Pokud se historie bude opakovat, deváté největší krypto aktivum podle tržní kapitalizace pravděpodobně zahájí svou další tržní expanzi v nadcházejících měsících, uvádí.

Pokud se vzory sladí a Cardano bude zrcadlit své cenové chování z konce roku 2020, můžeme očekávat, že ADA zůstane ve fázi konsolidace až do dubna 2024, čímž připraví půdu pro svou další býčí rally!

S blížícím se halvingem se množí predikce budoucí ceny Bitcoinu, ale i altcoinů Zakladatel Skybridge Capital Anthony Scaramucci věří, že Bitcoin 18 měsíců po halvingu může stát okolo 170 000 dolarů.

Bitcoin po halvingu raketově vystřelí na 170 000 dolarů: Anthony Scaramucci, zakladatel Skybridge Capital

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *