Středa, 21 únoraVítejte na českém hodlerském webu!

Podle analytika Dave the Wave přední kryptoměna Bitcoin dosáhne do října 2025 téměř 4,7 milionu korun

Obchodník, kterému se podařilo předpovědět krach kryptotrhu v roce 2021, je bullish na Bitcoinu. Cena hlavní kryptoměny podle analytika Dave the Wave v roce 2025 vyletí prudce vzhůru a vygeneruje vysoké zhodnocení.

Pseudonymní analytik Dave the Wave svým více než 144 tisícům fanoušků na X pravidelně sdílí svůj pohled na trh s Bitcoinem. Naposledy predikoval, že Bitcoin by se mohl přiblížit úrovni 200 000 dolarů (tedy asi 4,69 mil. kč) již za méně než dva roky.

BTC se na základě této předpovědi v roce 2025 přiblíží 200 000 dolarům, uvedl.

Při odhadu vychází z logaritmické měsíční divergence klouzavého průměru (LMACD), což je dlouhodobý ukazatel hybnosti, a také z úrovní Fibonacciho rozšíření, které sledují potenciální oblasti podpory a odporu.

Právě indikátor LMACD podle analytika ukazuje, že BTC dosáhlo dna trhu a je ve vzestupném trendu, který do října 2025 dostane cenu Bitcoinu na téměř 200 000 USD.

BTC je zatím stabilní a pohybuje se do strany v rámci rozpětí, uvádí Dave the Wave.

Zatímco krátkodobější náhled na graf skýtá pohled na potenciální otestování supportu na úrovni poblíž 30 000 USD, nebo potenciálně na 38 000 USD, pokud jeho kratší vzestupný kanál zůstane nedotčen, obchodník zdůrazňuje dlouhodobější pohled na cenový vývoj Bitcoinu.

Uvádí:

Je opravdu ohromující, jak čas ovlivňuje naše vnímání – ještě před třemi lety byla současná cena BTC v rozmezí 40 000 dolarů pro všechny naprostým úžasem, zatímco dnes se to považuje za trochu pasé.

To má podle mě co do činění s ‘časovou preferencí,’ kdy ti s vysokou časovou preferencí jsou velmi zaměřeni na přítomnost (present-minded), zatímco ti s nízkou na budoucnost (více ‘elastický’ rámec mysli).

Další:

Spoluzakladatel Ripple Chris Larsen ohlásil hack osobní peněženky! Zmizelo XRP v hodnotě 112,5 milionu dolarů

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *