Pondělí, 24 červnaVítejte na českém hodlerském webu!

Čas na přípravu a nalodění vypršel! Bitcoin vstoupil do fáze předhalvingové rally, říká analytik Rekt Capital

Oblíbený kryptoměnový analytik Rekt Capital říká, že Bitcoin (BTC) se už přesunul do býčího teritoria. Hlavní kryptoměna opouští přístav a míří k halvingu.

Rekt Capital říká svým 397 000 sledujícím na sociální síti X, že Bitcoin vstoupil do fáze předhalvingové rally. To by znamenalo konec možnosti výhodného nástupu pro investory poté, co BTC rostl o více než 11 % za 7 dní na dnešní cenu 1 120 327 korun.

Analytik dříve uvedl, že tržní akce kolem bitcoinového halvingu se obvykle odehrává v pěti fázích, přičemž první fáze má tendenci vytvářet pro investory fantastickou návratnost investic během několika měsíců po půlení.

Obecně platí, že jakýkoli retrace během tohoto období [1. fáze] pravděpodobně představuje jednu z posledních výhodných příležitostí k nákupu Bitcoinu v období před půlením. Ve skutečnosti se Bitcoin již letos v lednu stáhl dolů o -18 %.

První fáze je už za náma, říká nyní influencer:

Čas vypršel. Bitcoin již přešel do fáze pre-halving rally.

Další výprodej by podle analytika mohl nastat v době kolem halvingu, tedy půlení tažařských odměn, které podle současných odhadů nastane 21. dubna, tedy za něco přes 2 měsíce.

Korekce v tomto období by pak naklonila graf Pi Cycle o něco dolů, čímž by se odklonil jím očekávaný vrchol býčího cyklu na „mnohem později.”

Pokud jde o oranžový klouzavý průměr, drží se jako podpora. Totéž v půlícím roce 2020 a nyní jsme také v půlícím roce, 2024 a podívejte se, co se právě teď děje s tímto oranžovým klouzavým průměrem. Drží se jako podpora a dochází tak k opakovanému testování, které nabídne příležitosti k výhodným nákupům.

Takže víme, že 111denní klouzavý průměr je důležitým klouzavým průměrem. A pokud nezískáme značnou korekci a pokud tyto dva klouzavé průměry protáhneme do budoucnosti, znamená to, že bychom dostali top býčího trhu kolem října, uvedl.

Další:

Výsledek KYC regulací kryptoburz? Falešné ID vygenerované umělou inteligencí se prodávají za 15 dolarů

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *