Pondělí, 22 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Počet peněženek, které drží kryptoměnu Dogecoin (DOGE), roste nejrychlejším tempem v historii: Santiment

Memecoin zaznamenává rozmach v počtu jednotlivých účtů. Podle dat blockchainové analytické společnosti Santiment počet peněženek držících Dogecoin (DOGE) roste jako nikdy předtím.

Podle společnosti Santiment ještě nikdy za celou historii nejstaršího memecoinu s psí tématikou nerostl počet peněženek obsahujících nějaké jednotky DOGE takovou rychlostí, jako nyní. Má to však i háček v podobě hromadění extrémně malých účtů.

Hodnota Dogecoinu je -23 % od svého vrcholu z 9. prosince. Peněženky memecoinu s více než nulovým zůstakem mincí DOGE však rostou nejrychlejším tempem v desetileté historii sítě. Během dvou týdnů bylo přidáno 413 800 nových peněženek, většinou obsahujících 0,001 – 1 DOGE, uvádí firma.

Santiment dále hovoří o trhu kryptoměn, kde zaznamenává nárůst negativního sentimentu na sociálních sítích, což podle firmy může signalizovat, že se blíží naopak růst.

Analytici jmenovitě hovoří o uživatelích a komunitě platební sítě XRP a platforem inteligentních smluv Solana (SOL) a Cardano (ADA). Negativní náladu obchodníků podle firmy způsobuje absence růstu, na který si zvykli od začátku býčího cyklu v říjnu,

XRP, Cardano a Solana se shodně pohybují v negativnějším rozpětí davového sentimentu, než jsou jejich historické průměry. Je to poprvé za více než půl roku, co k tomu došlo.

Když se obchodníci začnou obávat a projevují FUD (strach, nejistotu a pochybnosti) napříč několika velkými aktivy, je to signál, že tržní kapitalizace mají vyšší pravděpodobnost, že se dočkají blížícího se odrazu. Trhy se historicky pohybují ve směru nejméně očekávaném davem, díky čemuž růst zastihne mnoho shortujících obchodníků nepřipravených, uzavírají analytici.

Další:

Nastal ideální čas vybudovat si altcoinové pozice s potenciálem 100násobného zhodnocení, říká Jason Pizzino

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *