Pondělí, 22 červenceVítejte na českém hodlerském webu!

Nastal ideální čas vybudovat si altcoinové pozice s potenciálem 100násobného zhodnocení, říká Jason Pizzino

Obchodník Jason Pizzino říká, že se trh s altcoiny blíží ke dnu a od masivního pohybu nahoru ho dělí jen několik měsíců. Je to šance na nástup do rychlíku, naznačuje.

Jason Pizzino, který se může pochlubit 310 tisíci odběratelů na YouTube, očekává, že celková tržní kapitalizace altcoinů překlopila klíčovou úroveň odporu na podporu. O tento support by se altcoiny mohly opřít, dokud koncem tohoto roku nezačne bull run, navrhuje.

Varuje však, že může již brzy dojít k mírnému posunu směrem dolů ze současné úrovně.To by znamenalo otestování podpory a takový výprodej je podle Pizzina právě tou ideální šancí na vstup.

Možná se objeví trochu více problémů, ale nic tak závažného ve srovnání s tím, co jsme zažili v předchozím cyklu. Takže pokud čekáte na ty 20x, 50x, 100x na altcoinech, teď je ten správný čas. A ano, pokračuji ve vydávání takového obsahu, protože si myslím, že to bude váš nejlepší čas vzhledem k tomu, kde se na trhu nacházíme.

Pokud jste kryptoměny nenabagrovali na těchto konkrétních minimech [od dubna 2023 do října 2023], myslím, že nyní je pravděpodobně jedna z bezpečnějších příležitostí, protože trh ukazuje, že prorazil předchozí rezistenci [kolem 270 miliard dolarů] a potenciálně se k ní vrátí nebo se přiblíží k tomuto konkrétnímu supportu.

Graf, který analytik popisuje, se jmenuje TOTAL3. Sleduje celkovou tržní hodnotu digitálních aktiv s výjimkou Bitcoinu (BTC), Etherea (ETH) a stablecoinů. Jde tedy zjedodušeně o trh altcoinů jako celek.

Podle své analýzy Jason Pizzino předpokládá, že TOTAL3 pravděpodobně klesne na úroveň podpory kolem 270 miliard dolarů, než spustí další etapu růstu.

Obchodník se také domnívá, že celková tržní kapitalizace altcoinů může stoupat po dobu asi 12 měsíců počínaje listopadem 2024, kdy proběhnou prezidentské volby v USA, podobně jako tomu bylo v cyklu 2020.

Pak to vezměte od konce roku, kdy se rozběhnou volby, jak vidíte zde v listopadu 2020, trhy od tohoto bodu vyletí do nebe a […] od tohoto období, které nastae zhruba kolem voleb v roce 2024, máte asi 12 měsíců na šílený býčí trh. Následný vrchol zde je zhruba od roku 2025 do začátku roku 2026.

Podle influencera na podzim začne bull run, který může trvat asi rok a vygenerovat několik altcoinů, které vyvtoří až 100násobné zhodnocení. Problém je, že je dopředu velmi obtížné až nemožné říct, které to budou, takže analytik inspiruje spíše ty, kteří již mají své favority, ve kterých vidí potenciál.

Investice do altcoinů je považována za rizikovější než do Bitcoinu. Právě výběr je kámen úrazu, protože celkový trh může růst, ale investoři na kryptotrhu zpravidla nenakupují produkty zaměřené na celý trh, ale vybírají jednotlivé projekty, čímž se vystavují ještě mnohem většímu riziku a spoléhají na schopnosti rozpoznat jehlu v kupce sena, kterou mnohdy nemají.

Přesto se mezi altcoiny stále vyskytují šance na vysoké zhodnocení a tisíce obchodníků a investorů z celého světa se neustále pokoušejí je využít. Jak naznačuje Jason Pizzino, i načasování může hrát důležitou roli v celé rovnici, na jejímž konci jsou buď slzy, nebo jásot.

Další:

Tone Vays je bullish, ale až nastane jedna podmínka! Bitcoin by měl ideálně otestovat 128denní klouzavý průměr

Donate

Máte rádi hodlerský web a rádi byste nás podpořili? Navštivte sekci pro přispěvatele a pošlete nám spropitné v BTC.

VÍCE ZDE

Disclaimer

Kryptoměny jsou spojeny s rizikem finanční ztráty. Vstupem na stránky Kryptohodler.cz souhlasíte s podmínkami!

VÍCE ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *